Problem z półkami w klatce

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
anna9234
Posty: 5
Rejestracja: wt lut 21, 2012 9:45 pm

Problem z półkami w klatce

Post autor: anna9234 »

Witajcie. :D
Dziś rozpoczęła się moja przygoda z ogonkami. W moim życiu pojawiły sie dwie malutkie samiczki dumbo, rozbrykana czarnulka i jeszcze wystraszona, śpiąca w miseczce albinoska. ;D

Mam jednak problem z półkami, które od razu były zamontowane w klatce - są one no... takie jak klatka. Małe jeszcze nie wchodzą na górę, ale nie wydaje mi się, że będzie im wygodnie chodzić ciągle po czymś takim. Nie mam jednak pomysłu jak mądrze je "zabezpieczyć". Myślałam o położeniu materiału (grubszego, jak wykładzina), ale wydaje mi sie, ze szczurki moga je obsiusiać i trzeba bedzie to w kolko prac, bo bedzie brzydko pachniec, to samo mysle o czyms kartonowym. ???

Mial ktos z Was ten sam problem?
Jak sobie poradziliście?
Co polecacie?
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Problem z półkami w klatce

Post autor: noovaa »

Znajdź temat "nasze klatki" i pooglądaj jak je urządzamy .
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Problem z półkami w klatce

Post autor: smeg »

Chodzi Ci o półeczki druciane? Najlepiej je wyjąć i wywalić, bo wszelkie zabezpieczenia będą raczej nietrwałe i utrudnią Ci sprzątanie. Półki można zrobić samemu np. z pociętych paneli podłogowych albo z plastikowych koszyczków do kupienia za 3 zł ;)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
anna9234
Posty: 5
Rejestracja: wt lut 21, 2012 9:45 pm

Re: Problem z półkami w klatce

Post autor: anna9234 »

:D Tak, właśnie o te druciane. Małe w nocy zrobiły rozeznanie terenu i już cała klatka ich. Ale chyba zrobię tak, jak radzisz. Poszukam tych koszyczków i powymieniam. Dzięki!
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Problem z półkami w klatce

Post autor: Hanka&Medyk »

Sprawdź też koniecznie, czy wymiary klatki będą odpowiednie, gdy maluchy podrosną.
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”