"Balkon" w klatce

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
thevill
Posty: 36
Rejestracja: ndz mar 04, 2012 1:01 am
Lokalizacja: Warszawa

"Balkon" w klatce

Post autor: thevill »

Od razu mówie ze używałem wyszukiwarki i nie znalazłem nic podobnego :P
Co sądzicie o balkonach w klatkach, czy przesiadują w nich szczurki? macie takowe w klatce? Dziś skończyłem taki balkonik robić i gdy dojdzie większa klatka mam zamiar go zamontować ale wpierw chciałbym poznać Wasze opinie na ten temat.

Poniżej zdjęcia :P

Obrazek

Na rogach są wywiercone dziurki przez które byłby przywiązane druciki/sznurki do klatki (są 4 dziurki dla lepszej stabilności)
Obrazek
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: "Balkon" w klatce

Post autor: IHime »

Prawdopodobnie bardzo szybko znienawidzisz ten balkonik. Jest drewniany, szczury go zasikają i będzie wydzielał straszny zapach.
Wiele osób używa raczej dedykowanych tarasów z tworzywa do klatek (np. Ferplast) albo znacznie tańszych koszyczków plastikowych, najzwyklejszych, do kupienia w marketach. Mocowanie na sznurek też się nie sprawdzi, bo większość szczurów, jeśli nie od razu to z czasem, uwielbia je przegryzać.
Awatar użytkownika
monisiaxp
Posty: 455
Rejestracja: wt paź 04, 2011 3:39 pm
Lokalizacja: Małopolska/Tarnów

Re: "Balkon" w klatce

Post autor: monisiaxp »

Osobiście bardzo mi się podoba i gratuluję cierpliwości i precyzji bo widać, że balkonik zrobiony bardzo starannie i przemyślanie.
Wydaje mi się że jest chyba troszkę za wąska by szczur się w niej obrócił, chyba że inaczej ma to wyglądać i funkcjonować niż sobie wyobraziłam to przepraszam. Przywieś, ale będziesz musiała wymieć chyba że chcesz. Ja również mam drewniane półeczki ale nic a nic nie śmierdzi ale przecieram je wilgotną szmatką raz dziennie.

Ładne wykonanie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”