Czy dostanę je w sklepie stacjonarnym???

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Belli015
Posty: 80
Rejestracja: wt sty 17, 2012 12:32 pm
Lokalizacja: Wrocław

Czy dostanę je w sklepie stacjonarnym???

Post autor: Belli015 »

Hej,
nie wiem czy piszę w dobrym miejscu, nie wiedzialam za bardzo w którym dziale o tym pisac, w razie czego sorki.
Mam do Was pytanie. W najbliższym czasie wybieram się na zakupy ( do zoologa ) i muszę kupić między innnymi ( najważniejsze ) :
- Fiprex w sprayu 100 ml
- Trixie spray do czyszczenia klatki 500 ml
wiem, że są dostępne na necie, ale o wiele wygodniej byłoby dla mnie, gdybym dostała je w sklepie zoologicznym i kupiła normalnie, razem z innymi rzeczami. I właśnie nie wiem, ile bym za te dwa produkty zapłaciła i czy w ogóle będą dostępne w sklepie zoologicznym. Może ktoś z Was będzie wiedział i mi pomoże? Byłabym wdzięczna :)
Obrazek
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Czy dostanę je w sklepie stacjonarnym???

Post autor: KITEgirl »

moim zdaniem, jeśli nie masz naprawdę dobrze zaopatrzonego zoologa w okolicy to internet jest najlepszym wyjściem. robisz większe zamówienie, na zapas i tej przesyłki możesz nie odczuć. Ja np w Białej Podlaskiej nie mogę dostać jedzenia lepszego niż megan. w internetowym masz duży wybór, kilka sklepów, ciągle jakieś promocje. myślę że mało który zoolog ma taki asortyment.
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czy dostanę je w sklepie stacjonarnym???

Post autor: Kluska123 »

Też mi się wydaje, że bez internetu się nie obędzie :)
Nawet w tak dużym Wrocławiu nie mogę połowy produktów znaleźć i zawsze kupuję w sklepach internetowych.
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
z0uza
Posty: 63
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 1:23 pm

Re: Czy dostanę je w sklepie stacjonarnym???

Post autor: z0uza »

Czy Twoje ogony mają wszoły, że kupujesz Fiprex? Moje Szatany miały Fiprex na wszoły, z tym że trzeba z nim bardzo uważać - to "pochodna" fipronilu, który jest niebezpiecznym środkiem i kluczem do tego, żeby szczury nie ucierpiały, jest bardzo wyważone, odpowiednio dobrane i profesjonalne dawkowanie! To tak piszę tylko na wszelki wypadek ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”