[Akcesoria] Digging Box (pudełko do kopania w ziemi)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

[Akcesoria] Digging Box (pudelko do kopania w ziemi)

Post autor: Kaka »

są szczury w jakimś tam kraju na bliskim wschodzie co znajduja miny, są wielgaśne takie jak średni pies
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

[Akcesoria] Digging Box (pudelko do kopania w ziemi)

Post autor: myszka »

[quote="Kaka"]są szczury w jakimś tam kraju na bliskim wschodzie co znajduja miny, są wielgaśne takie jak średni pies[/quote]

Nie no, bez przesady, aż tak duże to one nie są ;)
Obrazek
M0j0_J0j00
Posty: 154
Rejestracja: śr lut 09, 2005 8:27 pm

[Akcesoria] Digging Box (pudelko do kopania w ziemi)

Post autor: M0j0_J0j00 »

Jejku, nigdy o czymś takim nie slyszałem chociaż powiem że na tej fotce jest bardzo ładny aguti :))))
Malina :)
Cobra
Posty: 111
Rejestracja: wt lip 26, 2005 4:04 pm

[Akcesoria] Digging Box (pudelko do kopania w ziemi)

Post autor: Cobra »

czy tylko mi ten aguti na zdjeciu przypomina kota? chyba zaczne nosic okulary ale lebek ma jakis taki podobny... :alien:
Zenek
Posty: 41
Rejestracja: śr sie 10, 2005 11:30 am

[Akcesoria] Digging Box (pudelko do kopania w ziemi)

Post autor: Zenek »

kurcze czy ten digging box jet potrzebny szczurkowi bo nie wiem wydaje mi sie że nie:]
Do zakochania jeden krok:]
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[Akcesoria] Digging Box (pudelko do kopania w ziemi)

Post autor: ESTI »

Zenek, kwestia gustu i iznania, jak chcesz to robisz jak nie to nie. ;)
Obrazek
Lolek_2110
Posty: 102
Rejestracja: ndz sie 07, 2005 7:57 am

[Akcesoria] Digging Box (pudelko do kopania w ziemi)

Post autor: Lolek_2110 »

Moze mi ktos wytlumaczyc do czego to jest i co to jest. Bo tak jak czytam to niebardzo czaje. Ma ktos moze zdjecia??
Kira (16.08.05)
Roxi (16.08.05)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[Akcesoria] Digging Box (pudelko do kopania w ziemi)

Post autor: ESTI »

[quote="majlena"]w tym zadnej filozofii nie ma... znajdujesz jakis gleboki pojemnik (u mnie jest duza kocia kuweta z dosc wysokimi przegami i taka dodatkowa ramka), wsypujesz do niega torf lub wyprazona w pierakniku ziemie do kwiatkow, dodajesz szczury - i gotowe... mozna jeszcze dorzucic jakies ziarenka (np. pestki dyni czy slonecznika), zeby zachecici ogony do kopania...[/quote]

No przecie napisane i jak sama nazwa wskazuje...pudełeczko do grzebania. ;)
Obrazek
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

[Akcesoria] Digging Box (pudelko do kopania w ziemi)

Post autor: Nakasha »

Moje mają akwarium [niestety na razie tylko 45l, ale będę im zamieniać na większe ;)]. Z ziemią wykopaną z ogródka (ale bez odżywek różnych) i drobnymi kamyczkami. Wrzucam im też trochę sianka - samiczki mają z tym niezłą zabawę :) Mój Ukochany ma dla swoich akw. 100l - i to już jest coś ;).

To pomaga - moje samiczki UWIELBIAJĄ kopać w kwiatkach. A teraz jakby się uspokoiły pod tym względem, bo pożytkują swą energię na kopanie w akwarium ;).

Polecam też wsadzić w ziemię kilka gałązek - żeby miały co wykopywać ;).
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Bartek i Ilonka
Posty: 327
Rejestracja: czw mar 30, 2006 7:36 pm
Lokalizacja: Poznań

[Akcesoria] Digging Box (pudelko do kopania w ziemi)

Post autor: Bartek i Ilonka »

Mam takie pytanie. Co myślicie o tym by zamiast ziemi do kwiatów wsypać szczurom wyparzony piasek morski lub po prostu żwir. Czy jest jakaś różnica? Uważam, że piasek morski jest bardziej sypki niż ziemia kwiatowa i raczej łatwiej odlepia się od łapek, więc szczurasy nie będą musiały sobie łapeczek czyścić i wkładać brudnych do pyszczka. Z doświadczenia wiem, że nasza Kreseczka po zabawie z kwiatkami wyglądała ja 7 nieszczęść. Cała upaskudzona.
Macie jakieś rady?

Ilonka
Awatar użytkownika
Orvokki
Posty: 97
Rejestracja: sob gru 30, 2006 9:50 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

[Akcesoria] Digging Box (pudelko do kopania w ziemi)

Post autor: Orvokki »

to ja mam pytanie - mój brat ostatnio kupił żwir do rybek no i trochę mu zostało. zastanawiam się, czy taki żwir rzeczny mogłabym wsadzić do digging boxu?
Chily (*), Rurka (*), Śnieżka (*), Gwiazdka(*), Moka(*), Karmelek
Ratata
Posty: 397
Rejestracja: pn lip 10, 2006 9:35 am
Kontakt:

[Akcesoria] Digging Box (pudelko do kopania w ziemi)

Post autor: Ratata »

Myślę, że raczej nie. Taki żwirek może pokaleczyć szczurze łapki, poza tym jest za ciężki :roll:
GMR || GMC || Szczurza ortoreksja
Hair
Posty: 41
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 8:46 am

[Akcesoria] Digging Box (pudelko do kopania w ziemi)

Post autor: Hair »

hmm zam zwir może nie ale przemieszany z ziemią w ilości więcej ziemi mniej żwiru myśle że tak :)
Kitty [']
Albin [']
Weteran & Cywil [']
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

RE: [Akcesoria] Digging Box (pudelko do kopania w ziemi)

Post autor: Livonia »

a ja mam takie pytanko. mam zamiar zrobić digging box i wstawić go do klatki- na stałe. Proszę o wypowiedź osób które taki właśnie sposób digging'u ;) uprawiają:
1. czy szczry mocno kopią w tym? ( wysypują poza klatkę ziemię?)
2. wiem, że część z was sadzi tam jakieś nasionka- takie z karmy - jak to zrobić? wsypać i raz podlać? czy więcej - ale musi to byćw miare sucha ziemia więc nie wiem jak coś wychodować a właśnie taki digging z zieleninką mi się marzy...
3. czy komuś udało się kupić ziemię ze sklepu "beznawozową" czy nie wiem jak to nazywa się?
pozdrawiam
Gośka
Posty: 79
Rejestracja: pn paź 02, 2006 8:40 am

RE: [Akcesoria] Digging Box (pudelko do kopania w ziemi)

Post autor: Gośka »

[attachment=14][attachment=13][attachment=12]no właśnie dobry pomysł z tą ziemią bo mój nie ustanny problem z moimi łobuziakami to brak kultury co do kwiatków doniczkowych(chwila nie uwagi z mojej strony i ziemia z doniczki rozsypana)

a to fotki[attachment=17]                                            [attachment=16]            [attachment=15]                                                                        a to fotki kopacza hahahaha


/Posty polaczone.
limba81 mod
Generał [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”