DOMEK

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Lindeloth
Posty: 17
Rejestracja: sob maja 27, 2006 12:29 pm

[Wyposazenie] - Domek

Post autor: Lindeloth »

NO walsnie tez mnie denerwuje to, ze zajmuje duzo miejsca... a powiedzcie mi... wasze szczurki bawi sie wogole na tym kolowrotku??
Bartek i Ilonka
Posty: 327
Rejestracja: czw mar 30, 2006 7:36 pm
Lokalizacja: Poznań

[Wyposazenie] - Domek

Post autor: Bartek i Ilonka »

Po pierwsze - szczur nie będzie biegał w kołowrotku. Szczury są inteligentne!!!

hamak - wytnij z materiału prostokąt, taki aby pasował ci do klatki, zaczep spinacze na wszystkich rogach i przyczep do klatki- to jest najprostszy sposób

B
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[Wyposazenie] - Domek

Post autor: ESTI »

Lindeloth, absolutnie mowimy NIE kolowrotkom dla szczurow.
Po pierwsze szczury na tym sie nie bawia, a po drugie to niebezpieczne dla ich zdrowia, gdyz grozi zlamaniem kregoslupa.
Obrazek
Lindeloth
Posty: 17
Rejestracja: sob maja 27, 2006 12:29 pm

[Wyposazenie] - Domek

Post autor: Lindeloth »

Ok... Ok.... juz wyciagnełam... i z tego co widze Linka wcale, za nim nie płacze ;)... a pomysl z chusteczka pomogl... teraz sobie spi zakopana w chusteczke... jendak okazalo sie, ze ona poprpstu lubi tamto miesjce... zrobiulam jej nawet hamaczek, ale na razie tylko od czasu do czasu sobie tam wejdzie... :)
Lindeloth
Posty: 17
Rejestracja: sob maja 27, 2006 12:29 pm

[Wyposazenie] - Domek

Post autor: Lindeloth »

Hymmm a powiedzcie mi jeszcze... myslam nad tym, zeby ten domek ktory byl, w klatce, wyciagnac calkiem.. bo ona i tak w niem nie siedzi... no nie wiem a z drugiej strony ladnie wyglada...
Natalia_1222
Posty: 358
Rejestracja: pt maja 12, 2006 10:48 pm
Lokalizacja: Kraków

[Wyposazenie] - Domek

Post autor: Natalia_1222 »

Może spróbuj ją tam włożyć?Może polubi?A jak nie,to jej wyjmij i na to miejsce daj jakąś superową zabawkę.
Moje szczurki:
Luna [*]...
Bebe u Nisi.
Bartek i Ilonka
Posty: 327
Rejestracja: czw mar 30, 2006 7:36 pm
Lokalizacja: Poznań

[Wyposazenie] - Domek

Post autor: Bartek i Ilonka »

Poczekaj lepiej z tym domkiem. Może się przekona.
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

[Wyposazenie] - Domek

Post autor: pomarańczowy jelcz »

A moje szczury zlewają domek. Wolą spać na górnym pięterku wyściełanym moimi koszulkami ;)
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
gabiko
Posty: 24
Rejestracja: wt cze 13, 2006 6:47 am

[Wyposazenie] - Domek

Post autor: gabiko »

a ja kupilam swojemu pindolowi namiot ;)))

jeszcze go nie prałam, ale myślę, że bez problemów sie to uda ;)

namiot jest typu iglo podłoga wyłozona futerkiem ;) - kosztował 12 zł


Obrazek

Obrazek
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

[Wyposazenie] - Domek

Post autor: Anita »

Wygląda uroczo (ale u mnie zaraz byłby zasikany lub pogryziony... :roll: )

A szczurek wypisz wymaluj mój Marmot :)
gabiko
Posty: 24
Rejestracja: wt cze 13, 2006 6:47 am

[Wyposazenie] - Domek

Post autor: gabiko »

na razi jeszcze namiotu nie prałam, bo Tofuś tam siedzi od piatku, tylko mu papier wymieniam - w weekend zobaczymy jak pindolowi idzie sikanie do domku ;D

na szczęście to jest materiał - więc nie powinno być żadnych problemów z praniem ;)

Marmot tez jes czekoladowo-głowy?
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

[Wyposazenie] - Domek

Post autor: magda18 »

...moj gonek spi w domku-kartonku. I wierzcie mi lub nie, ale to najlepszy pomysł na domek. Szczuru podgryza sobie ściany apartamentu, jednocześnie ścierając siekacze i tworząc nowe wejścia. Polecam. Fufka ma kołowrotek. Śmieszny i ogromny, ale z niego nie korzysta, co wprawiło mnie we flustrację, bowiem połowe poznania przebyłam w poszukiwaniu huśdupawki....a pomysł z hamakiem jest bardzo sympatyczny, natychmiast wyruszam by z niego skorzystać:))
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

[Wyposazenie] - Domek

Post autor: Fatty »

[quote="gabiko"]Marmot tez jes czekoladowo-głowy?[/quote]
czekoladogłowy ? hmm, ładnie ;) to kapturek aguti,tez mam tak umaszczonego szczurka :)

Domek moich ogonów
czyli prostota , coś co ja leń, lubię najbardziej Estetycznie to nie wyglada,ale swoją funkcję spełnia znakomicie. Kołowrotek owinięty starą koszulką, gdy zasikają ją doszczętnie, w pranie sie nie bawię tylko koszulkę na owinięcie wymieniam na nową. Chłopaki zadowolone, ja też ;)
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
gabiko
Posty: 24
Rejestracja: wt cze 13, 2006 6:47 am

[Wyposazenie] - Domek

Post autor: gabiko »

wiem, że to kapturek aguti ;) ale czekoladowy bardziej mi pasuje ;)
stąd jego imię - Tofik, bo ta czekoladka taka tofaśna jest ;D

namiot przeszedł pranie znakomicie ;)

odkryłam, że futerko w środku namiotu jest przyczepione na rzepy i dodatkowo ma pod spodem folię ;)))), sam namiot ju z po wyjęciu futerka pierze się dokonale

ktoś wreszcie pomyślał i zaprojektował prawie siko - nieprzemakający domek ;))

teraz ide prać klatke i ciura, bo się trochę chłopak zaśmierdział (w te upały prawie nie wychodzi z domku...)
Elbereth
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 4:13 pm

[Wyposazenie] - Domek

Post autor: Elbereth »

Polecam puste pudełka po chusteczkach do nosa (takie wyciągane, po 100 szt w pudełku). Właściwie nic nie trzeba z tym robić (tylko wstawić do klatki), a szczury się cieszą :D (Vani, jak znajdzie pudełko z chusteczkami, to jak tylko jest trochę pustego miejsca wewnątrz, to od razu się pakuje do środka :khihi: ).
Szczury są okropne. Uciekają, włażą w miejsca, z których nie można ich wydostać, gryzą swojego właściciela i jego rzeczy, grzebią w doniczkach i wspinają się na rośliny w nich rosnące, załatwiają się gdzie popadnie, urządzają sobie spiżarnię w moim łóżku i w ogóle są paskudne. Ale mimo wszystko mam już osiem i chcę dziewiątego 8) (szczerość wobec siebie ponad wszystko. GMR jest nieuleczalne i trzeba to wreszcie przyjąć do wiadomości 8) ).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”