Metalowa półka - Przykryć czy zostawić ?

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Łysekfuzz
Posty: 196
Rejestracja: ndz mar 10, 2013 9:54 am
Lokalizacja: Łódź

Metalowa półka - Przykryć czy zostawić ?

Post autor: Łysekfuzz »

Witam. Mam mały dylemat. W mojej kletce jest jedna półka.Niestety jest ona zrobiona z prętów takich jak klatka :( . Łysiu i Bercik chodzą po niej rzadko .Tylko gdy chcą się napić coś zjeść lub wyjść z klatki. Bawią się na hamaczkach i w rurze , śpią w koszyczku i na hamakach I załatwiają się na dole. Teraz nie wiem co robić przykryć półkę czy może zostawić taką jaka jest. Moja mama upiera się przy tym ,że jak zakryję specjalną folią to zaczną śmierdzieć. Proszę o pomoc :-X
Tu jest ich temacik : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40208
Moje dawne pociechy to myszy Tutenchamon[*]. Lin[*]. Blanka[*] i Knikieć[*] i szczur Łysek[*]
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Metalowa półka - Przykryć czy zostawić ?

Post autor: ol. »

Lepiej przykryć, półki z prętów to nie najszczęśliwszy wymysł producentów klatek. Możesz przeciągnąć ją podwójną warstwą polaru, który będziesz zmieniać w miarę zabrudzenia/zasiusiania, możesz przymocować na niej pleksi, albo taką gumową podsawkę jak na stół kuchenny (o ile szczury jej nie będą gryzły), albo dopasować i postawić na prętach taki większy płaski koszyczek bądź tackę (tylko też trzeba je przymocować, np. klipsami biurowymi albo opaskami zaciskowymi, żeby nie zjechały razem ze szczurami).
A możesz też półkę usunąć jeśli konstrukcja na to pozwala i zamiast niej zamontować koszyczek, hamak, albo półkę plastikową zrobioną np. z tacki...
Pomysłów jest wiele, także wybierz sobie coś co najbardziej będzie pasować Tobie i szczurom, ale prętów lepiej tak nie zostawiać.
Awatar użytkownika
Łysekfuzz
Posty: 196
Rejestracja: ndz mar 10, 2013 9:54 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Metalowa półka - Przykryć czy zostawić ?

Post autor: Łysekfuzz »

Już przykryłem półkę. Dzięki za pdpowiedź. ;)
Tu jest ich temacik : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40208
Moje dawne pociechy to myszy Tutenchamon[*]. Lin[*]. Blanka[*] i Knikieć[*] i szczur Łysek[*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”