Strona 1 z 1

Kolorowe tarasy ?

PostNapisane: Cz sty 22, 2015 4:52 pm
przez Soowaa
Savic freddy 2 -> jest to klatka dostępna w polsce w sklepie animalia, i cyba ale pewna nie jestem w zooplus... I moje pytanie brzmi : Czy są do niej kolorowe tarasy czy to tylko na zdjęciu? Jeżeli są kolorowe to czy byłaby możliwość napisać do nich aby kupić taras i (pochylnię/drabinkę?) osobno ? Może gdyby sporo osób się zebrało to by wyszło a moze dołaczyli by to do produktów ? Sporo by na tym zarobili ^^ Ja narazie szczurów nie mam więc nie kupie,ale pytam tak wstępnie...A może ktoś już taj robił? Jeżeli był taki temat to przepraszam , tak samo za błedy... :)

Re: Kolorowe tarasy ?

PostNapisane: Cz sty 22, 2015 9:02 pm
przez smeg
Niedawno te tarasy pojawiły się w http://hipcio.sklep.pl/ - jest błękitny i różowy firmy Savic ;) Niestety, są dość drogie, ale standardowe nowe tarasy Ferplast są w podobnych cenach. Kiedyś robiliśmy grupowe zamówienie z holenderskiego sklepu fretten.nl i zamawialiśmy stamtąd kolorowe tarasy Ferplasta, ale większości najfajniejszych kolorów już od dłuższego czasu tam nie ma.

Re: Kolorowe tarasy ?

PostNapisane: Cz sty 22, 2015 9:09 pm
przez Soowaa
Dziękuje bardzo za odpowiedź :D a czy wiesz może czy są czarne ? -Tak na przysłość pytam :)

Re: Kolorowe tarasy ?

PostNapisane: Cz sty 22, 2015 9:40 pm
przez smeg
Czarnych niestety nigdy nie widziałam, wydaje mi się, że Savic ani Ferplast takich nie produkuje. Są tylko ciemnoszare (ciemniejsze, niż te standardowe szare) z Ferplasta.