Klatka i półpiętra

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Tala
Posty: 1
Rejestracja: śr maja 11, 2016 10:08 am

Klatka i półpiętra

Post autor: Tala »

Kupiłam klatke dla dwóch maluchów niestety bez pół pięterek i tu mam pytanie mianowicie:
Lepiej zrobić samemu takie półpięterka (wykazać sie kreatywnością! :D )
Czy kupić? bo z tego co widziałam z większości jest to drewno a nie jestem do niego przekonana.
I jeżeli już miałabym sama zrobić pół pięterko to z czego najlepiej i jak wgl proponujecie to zrobić?
(jestem tutaj nowa nie bardzo to wszystko jeszcze ogarniam także jeżeli pytanie powtarza się etc z góry przepraszam :) )
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Klatka i półpiętra

Post autor: yss »

Nieźle się sprawdzają półeczki z paneli podłogowych, w dodatku można je łączyć i robić szersze półki :) Trzeba tylko polakierować boczki, żeby nie wchłaniały moczu. Jest to bardzo tanie rozwiązanie :) Jeden panel kosztuje 3 - 5 zł.
Półki z drewna i sklejki można impregnować na 3 razy np lakierem do drewna na bazie wody.
najlepszy jest plastik ;) a plastikowe półki bywają w sklepach zoologicznych, zajrzyj do sklepów internetowych na dział klatki/wyposażenie, coś takiego. Mają różne wymiary - tarasy ferplastowe pasują praktycznie do każdej klatki o szer. 40 cm i są poręczne, bo narożne. Ale drogo wychodzi.

A w ogóle to nie ten dział, zajrzyj do działu Ściółka, klatka i akcesoria. Tam jest sporo o półkach i wyposażeniu.
ten się nie myli, kto nic nie robi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”