[Wyposazenie] - Poidelko

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Nya
Posty: 53
Rejestracja: wt paź 24, 2006 8:33 pm

Odp: Szukam bezgłośnego poidełka

Post autor: Nya »

http://www.krakvet.pl/trixie-poidlo-gry ... .html  takie chyba powinno być ciche... tak mi sie wydaje ;] 
"I wonder how winter will be with a spring that I shall never see..."
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Szukam bezgłośnego poidełka

Post autor: Ausaya »

A nie mozna zawiesic miseczki z woda? Ja tak mam, wymieniam wode codziennie zeby mialy swieza zawsze. Moga sobie nawet zanurkowac czasem jak jest im goraco :) U mnie to super zdaje egzamin
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
Tweetka
Posty: 171
Rejestracja: wt gru 12, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Szukam bezgłośnego poidełka

Post autor: Tweetka »

Podobno poidła z Ferplastu są bezgłośne, ale osobiście takiego nie mam.
Antuś ['] ;( , Stefuś ['] ;( , Dzikuś ['] Ortie ['] ;( :* Lucuś, Irysek, Imbirek, Edzio, Po, Zuzu :*
Natalia_1222
Posty: 358
Rejestracja: pt maja 12, 2006 10:48 pm
Lokalizacja: Kraków

Odp: Szukam bezgłośnego poidełka

Post autor: Natalia_1222 »

Auasya, to źle, że się taplają - ty chciałabyś pić brudną wodę?? Miskę z wodą szybko zabrudzą/wyleją :]. Ja mam poidełko z Ferplasta i jest dosyć ciche.

P.S - dlaczego szczurek jest sam??:(.
Moje szczurki:
Luna [*]...
Bebe u Nisi.
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Odp: Szukam bezgłośnego poidełka

Post autor: yss »

natalia: pewnie gdyby były dwa, wylądowałyby na śmietniku - jeżeli kogoś drażni pojnik [nawiasem - moje świnie piją z pojnika jakby czołg toczyły po zwojach luźnej blachy, bardzo długo, robiąc drobne przerwy na polizanie lizawki solnej] to co dopiero dwa bawiące się wesoło szczurki z ich piskami i szamotaniną?

snow: kup kolesiowi stopery do uszu. jeśli nie przyjmie, powiedz mu, że w tym momencie traci prawo do narzekań, bo rozwiązałeś jego problem, ale rozwiązania nie przyjął, skąd wniosek, że chce grać rolę ofiary i narzekać, a nie spać.
a szczurowi kup kolegę :P to są stadne zwierzątka. samotny szczurek się męczy.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Mona i Kuba
Posty: 200
Rejestracja: sob cze 25, 2005 7:10 am
Lokalizacja: Poznań

Odp: Szukam bezgłośnego poidełka

Post autor: Mona i Kuba »

A wracajac do sprawy cichego poidła - Ferplast - poidla z linii Drinky. Polecamy z czystym sumieniem. Swietna sprawa, stabilne mocowanie - wiec nic nie gruchocze (mocowanie uniwersalne, na kazde odstepy miedzy kratkami), jednoczesnie kulka chodzi gladko bez rozchlapywania i ostrych krawedzi na koncu rurki.

Poidla z tej serii wygladaja tak: http://www.ferplast.com/peteng/products ... fault.aspx

Taka przyjemnosc okolo 9-12 zloty zaleznie od pojemnosci.

Mozna dostac takze troszke tansze poidla Ferplastu, ale mocowane na zwykly zaginany drucik - tez sie spisuja, ale gorsze mocowanie.
Teraz z nami: Zoe, Layla i Koja
Obrazek
Aniolki [']: Abi, Nevi i Lila
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Szukam bezgłośnego poidełka

Post autor: Ausaya »

No nie wydaje mi sie zeby miseczka byla zla skoro wymieniam wode codziennie czasem nawet 2 razy dziennie. Nie wywroca jej bo jest zawieszona na takim stelazyku specjalnym. Mi tam sie wydaje ze miseczka jest calkiem spoko.
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
maisy
Posty: 176
Rejestracja: śr lut 14, 2007 8:50 pm

Odp: Szukam bezgłośnego poidełka

Post autor: maisy »

Ausaya pisze: No nie wydaje mi sie zeby miseczka byla zla skoro wymieniam wode codziennie czasem nawet 2 razy dziennie. Nie wywroca jej bo jest zawieszona na takim stelazyku specjalnym. Mi tam sie wydaje ze miseczka jest calkiem spoko.
ale to już inna kwestja w tym ,że do poidłą często nasypuje się bród ,trociny...itp. Bo chyba nie chcemy by szczury piły trochy ,prawda? :) jam polecam poidło kólkowe ,bo włąśnie ,się nie nalewa i nie bródzi w środku. Nawet Pan Gorazdowski pisał to w swojej książce ,ale to chyba nie temacik na to :D
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Odp: Szukam bezgłośnego poidełka

Post autor: Landrynka »

Ja mam poidło z ferplastu i wcale ciche nie jest.

Jeśli chodzi ci o tą książkę pana Gorazdowskiego o której myslę, to moim zdaniem nie jest to najlepsza książka  o szczurach.
I tak przy okazji pisze się 'kwestia' 'brud' i 'kulkowe'.
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
tygrys1985
Posty: 615
Rejestracja: wt cze 06, 2006 10:09 pm

Odp: Szukam bezgłośnego poidełka

Post autor: tygrys1985 »

Ja też uważam że te poidła kulkowe nie są ciche. szczególnie metalowe. mam takie , to wiem.

Zapytaj kolegi jak pije czy nie mógłby ciszej pić bo nie potrafisz się skupić na programie w TV  ;)
Matrix
Posty: 7
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 2:55 pm

Odp: Poide?ko

Post autor: Matrix »

Jak myślicie,co lepiej kupić dla dwóch szczurków:dwa mniejsze poidełka czy jedno większe??
Moje poprzednie szczurki(miałam najpierw jednego,później drugiego),nie piły jakoś specjalnie dużo. :)
alainaprv
Posty: 198
Rejestracja: pn lip 09, 2007 7:32 am

Odp: Poide?ko

Post autor: alainaprv »

Ja akurat preferuję małe poidła, gdyż jestem leniem i kiedy w dużym po całym dniu zostawała woda, nie chciało mi się jej wymieniać. A tak to nie ma zmiłuj, nie ma, trzeba nalać ;D
Ze mną: Żaba, Ucho, Szanta i Mołka - ciuraski. Hades - piesek. Dziadzik - chomik. Krewetki...
Matrix
Posty: 7
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 2:55 pm

Odp: Poide?ko

Post autor: Matrix »

Hm..to może lepiej rzeczywiście dwa małe...:)Bo one więcej piły przede wszystkim w upalne dni:]A lepiej plastikowe czy szklane?Szklane mogą się zbić..
alainaprv
Posty: 198
Rejestracja: pn lip 09, 2007 7:32 am

Odp: Poide?ko

Post autor: alainaprv »

Może, ale tylko wtedy kiedy Ty je upuścisz ;] szklane czy plastikowe, to już zależy od gustu moim zdaniem :)
Ze mną: Żaba, Ucho, Szanta i Mołka - ciuraski. Hades - piesek. Dziadzik - chomik. Krewetki...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”