[Wyposazenie] - Poidelko

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Wyposazenie] - Poidelko

Post autor: limba »

Ja mam takich poidel sztuk 4 i 2 z nich czasem sie zapowietrzaja. Pomaga wlasnie nacisniecie na butelke, badz bardzo zdeterminowana Kluska ktora sama sobie z tym radzi ;)

Pomaga tez oczywiscie przemycie.

I tak mysle ze to jedno z jalepszych poidel, ciche praktycznie niecieknace. andziołek, chyba kupi nowe. Ja kiedys do Kapunia dostalam poidlo firlmy Bilba i woda powoli z niego wykapywala az do calkowitego oproznienia poidla. Wiekszosc poidel troche cieknie, a i niektore sa calkiem niezle glosne.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
andziołek
Posty: 13
Rejestracja: śr gru 27, 2006 11:29 pm

[Wyposazenie] - Poidelko

Post autor: andziołek »

No to to akurat nie jest głośne i woda nie wykapuje tak żeby cala wykapała. Ale poprostu mnie irytuje jak widze krople która chce uciec z butelki :/ I chyba właśnie kupie ale chyba już po nowym roku bo jutro już nie zdąże... :/ Ale jeszcze będę kombinować bo widziałam takie inne fajne poidełka. Zobaczymy :)
"Słuchaj, słuchaj, słuchaj swego serca"
Awatar użytkownika
sue
Posty: 376
Rejestracja: pn gru 05, 2005 9:23 pm
Lokalizacja: Lublin

[Wyposazenie] - Poidelko

Post autor: sue »

No ja mam dwa poidła, jedno cichutki, czasem się zatyka, a drugie głośne straszliwie, ale go praktycznie nie używam, może np. do vibovitów ;)
Nobody is perfect. My name is nobody.

['] Pestka [II 2006 - 31 VIII 2007]


Obrazek
Behemoth
Posty: 5
Rejestracja: sob gru 30, 2006 12:56 pm

[Wyposazenie] - Poidelko

Post autor: Behemoth »

Jeśli poidło się zapowietrza, zatyka czy w jakikolwiek inny sposób uniemożliwia gryzoniom napicie się, warto wstawić do klatki również jakieś naczynko/miseczkę z wodą, żeby szczurki zawsze miały dostęp do świeżej wody. :)
I drink too much, I smoke too much... and I'm a human waste...
Natalia_1222
Posty: 358
Rejestracja: pt maja 12, 2006 10:48 pm
Lokalizacja: Kraków

[Wyposazenie] - Poidelko

Post autor: Natalia_1222 »

Ja widziałam w Galerii Krakowskiej dosyć tanio poidełka - 250 ml - bo za 10 zł. Jednak plastik był trochę cienki. Myślicie, że siury mogłyby to przegryźć? :drap: .
Moje szczurki:
Luna [*]...
Bebe u Nisi.
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[Wyposazenie] - Poidelko

Post autor: krwiopij »

Jak będą chciały gryźć, to każdy przegryzą. Poideł z cienkiego plastiku zdecydowanie nie polecam, bo nie ma jak ich wyparzyć - pod wpływem wrzątku plastik się deformuje. Lepiej zapłacić więcej i mieć porządne poidło, które długo będzie służyć ogonom. Moje szczury mają Savica i sprawdza się bardzo dobrze.

poidełko Savic Biba
Ostatnio zmieniony pn sty 01, 2007 7:48 am przez krwiopij, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Ratata
Posty: 397
Rejestracja: pn lip 10, 2006 9:35 am
Kontakt:

[Wyposazenie] - Poidelko

Post autor: Ratata »

Nasze koszatniczki mają poidełka biba(a raczej końcówki od nich, bo plastikowe butelki ze żarły) i niestety wszystkie ciekną :| A szkoda, bo mają długie metalowe rurki, całkiem cienkie w porównaniu z butlą.
GMR || GMC || Szczurza ortoreksja
Natalia_1222
Posty: 358
Rejestracja: pt maja 12, 2006 10:48 pm
Lokalizacja: Kraków

[Wyposazenie] - Poidelko

Post autor: Natalia_1222 »

Mi się wydaje, że Ferplasta są najlepsze. Może taki ? http://www.zoolandia.pl/sklep/ferplast, ... ,5968.html .Coś mi się wydaje, ze mam taki sam - tyle że mniejszy, dla myszki. I plastik jest nawet gruby ;).
Ostatnio zmieniony pn sty 01, 2007 12:27 pm przez Natalia_1222, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje szczurki:
Luna [*]...
Bebe u Nisi.
Awatar użytkownika
sue
Posty: 376
Rejestracja: pn gru 05, 2005 9:23 pm
Lokalizacja: Lublin

[Wyposazenie] - Poidelko

Post autor: sue »

O ja mam cos podobnego tylko że mniejsze, myślę że około 75 ml? I naprawdę niedrogo kupiłam a sprawuję sie świetnie ;)
Nobody is perfect. My name is nobody.

['] Pestka [II 2006 - 31 VIII 2007]


Obrazek
Ratata
Posty: 397
Rejestracja: pn lip 10, 2006 9:35 am
Kontakt:

[Wyposazenie] - Poidelko

Post autor: Ratata »

Mam Ferplast Drinky Large i jest naprawdę super przy większej ilości szczurów, zwłaszcza dorosłych... mogę wyjść z domu na pół dnia i nie martwić się, że im zabraknie wody :thumbleft:
GMR || GMC || Szczurza ortoreksja
Behemoth
Posty: 5
Rejestracja: sob gru 30, 2006 12:56 pm

[Wyposazenie] - Poidelko

Post autor: Behemoth »

Ja również korzystam (a raczej moje ciury:P ) z Ferplasta, i sprawdza się bardzo dobrze! :)
I drink too much, I smoke too much... and I'm a human waste...
Natalia_1222
Posty: 358
Rejestracja: pt maja 12, 2006 10:48 pm
Lokalizacja: Kraków

[Wyposazenie] - Poidelko

Post autor: Natalia_1222 »

sue, ja również mam 75 litrów :). To kupię taki, jeśli mama na siury się zgodzi ;p.
Moje szczurki:
Luna [*]...
Bebe u Nisi.
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

[Wyposazenie] - Poidelko

Post autor: Elly »

Moje poidelka chyba dzialają już sprawnie :] Wymienilam jedynie w jednym koncówke od tego starego, bo jest dobra i wszystko teraz dziala. Po wlozeniu do klatki jeszcze w razie czego naciskam na butelke i wszystko jest ok. Mam nadzieje, że dalej tak będzie :)
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Ratata
Posty: 397
Rejestracja: pn lip 10, 2006 9:35 am
Kontakt:

[Wyposazenie] - Poidelko

Post autor: Ratata »

sue, ja również mam 75 litrów :)
Chyba mililitrów? 75 litrów to ma spora cysterna ;)
GMR || GMC || Szczurza ortoreksja
Natalia_1222
Posty: 358
Rejestracja: pt maja 12, 2006 10:48 pm
Lokalizacja: Kraków

[Wyposazenie] - Poidelko

Post autor: Natalia_1222 »

Ano tak, ml :hihi: . Nie mam aż tak dużo myszy czy w ogóle szczurów :jezor2: .
Moje szczurki:
Luna [*]...
Bebe u Nisi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”