[Kołowrotek]jaki? czy w ogóle?

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Kapka
Posty: 18
Rejestracja: pn mar 28, 2005 9:33 pm

Szczur i kolowrotek.

Post autor: Kapka »

Dzieki za "pocieszenie" Myslałam, ze to juz tak zostanie, że bedzie taka grzeczna. Póki co to się nacieszę tym, ze jest taka kochana. Ostatnio tylko wycięła mi numer, przez który dostalabym zawału :) Mianowicie wylazła w nocy ze swojego wielkiego pojemnika (nie zamknęlam go) i jako, ze sasiaduje ono z moim łóżkiem wlazła pod kołdrę i wylazła na poduszce.... Na szczescie również wtedy nie nabrudziła i nic nie pogryzła... a może to tak zostanie :?: :?: Fajnie by było... :)
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

Szczur i kolowrotek.

Post autor: soho »

Co do spania to ja ze swoim szczurkiem spie i to praktycznie co noc :wink: i na szczescie nie zalatwia sie mi na posciel (ufff) qlturalnie zalatwia sie na dywanie hehe , a co do gryzienia hmm mial okres ze mi kable podgryzal i tym podobne , na szczescie juz tego nie robi od jakiegos dluzszego czasu i mam nadzieje ze mu tak zostanie bo mnie to bardzo cieszy :lol:
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

Szczur i kolowrotek.

Post autor: Fam »

moja zalatwia sie poza klatką tylko wtedy kiedy nie ma jak do niej wrocic, ja tez bym ze szczrka spala, ale moj pies by nie dal jej spac w spokoju, pozatym ona wygryza dziury w poscieli
za tęczowym mostem: Karolcia
Dinusia
Posty: 352
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 12:19 pm

Szczur i kolowrotek.

Post autor: Dinusia »

Ja widzialam w sklepie jak biegaly!!!!!...... :|
Ze mna Plamcia z plamcia na brzuszku Rati(kapturka blaze), Panda i Emka...Zagladajcie do mojej galerii! :D
GG:5641215
.....................................................................
Chomiczka Misia i wyjatkowy kot Mycior zawsze w moim sercu! :cry:
Baron
Posty: 131
Rejestracja: sob sty 15, 2005 12:49 pm

Szczur i kolowrotek.

Post autor: Baron »

TZN ?? Uciekły z klatki ?? Kiedyś byłem w zoologicznym i akwarium z KARALUCHAMI spadło sprzedawczyni i te " przemiłe" zwierzątka uciekły
JEST PYSZNIE! KFC
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

Szczur i kolowrotek.

Post autor: Fam »

jak sprzedawca daje kolowrotek szczurasą to g***o wie o szcurach tak jest prawda
za tęczowym mostem: Karolcia
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

Szczur i kolowrotek.

Post autor: Dixi »

Kolowrotek dla szczura to chyb awielka pomylka....one sa za duze do takiej zabawki, a po drugie to sa za madre na bieganie w jednym miejscu ;)
Pozdrawiam,
Aguśka
knautia
Posty: 372
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 4:33 pm

Szczur i kolowrotek.

Post autor: knautia »

moja szczura chyba by sie nie zainteresowała kołowrotkiem, bo strachliwa jest strasznie, a on sie rusza :)
Mimysia
Posty: 373
Rejestracja: czw mar 31, 2005 1:52 pm

Szczur i kolowrotek.

Post autor: Mimysia »

Moja też nie zwróciła uwagi na kolowrotek.Najpierw chciała tam spac ale zobaczyla domek i tam zawsze spala potem.Kolowrotek wyrzucilam.
This is the night
this a beautyfull night
and we call Bella Notte.

Miłość to coś co jest zawsze ale nie wszędzie.Taki przyjaciel, co się można zkichać wysyłając zaproszenia, bo nigdy nie przychodzi.
I tak się tydzień później wprosi ;)
Lechu
Posty: 65
Rejestracja: wt kwie 19, 2005 5:06 pm

Szczur i kolowrotek.

Post autor: Lechu »

ja nie spiej ze szczurem bo lubie sie wiercic i jeszcze bym zrobil szczurzy pasztet :) pozatym mój sczur lubi biegac po pokoju i nie moze wytrzymac w miejscu :)
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Szczur i kolowrotek.

Post autor: Nakasha »

Hehe moje szczury też w kołowrotku nie biegają - chyba żaden szczur nigdy się do tego nie "zniżył" - swoją drogą chomik też w nim nie biega, mimo że kołowrotek jest odpowiedniej wielkości ;)

Niestety spanie z nimi jest niemożliwe, bo gryzą wszystko, co da się pogryźć - tylko, wyjątkowo, kilka godzin u mnie pod bluzą. Wtedy, zazwyczaj, również nie sikają ;). Niestety szczury trudno jest wychować (jak koty), a gdy ma się ich większą ilość - jak ja :lol: - jest to niemal niemożliwe ;)
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

Szczur i kolowrotek.

Post autor: Fam »

ja nie moge z moja spac bo mam psa i razem w trojke to by sie nie dalo, zadne z nas by nie spalo, bo aza jest szczurnęta na punkcie karoli i nawet w spokoju polazic jej nie da bo zaraz chce lizaci i bawic sie, normalnie komedia, gdybyscie to widzieli
za tęczowym mostem: Karolcia
Aniula
Posty: 96
Rejestracja: pt sty 28, 2005 9:44 am

Szczur i kolowrotek.

Post autor: Aniula »

Ogoniaczki sie raczej nie interesuja ta rozrywka.W moich klatkach tez byly na wyposazeniu takie chomicze,ale Kropa to by sie raczej zaklinowala w wejsciu wiec wogole jej nie wieszalam,maluchom zreszta tez nie.Moje lubia bawic sie taka drewniana galka od jakiegos mebla,podgryzaja ja sobie albo tocza :lol: ale to tak na marginesie :oops:
:>
Cobra
Posty: 111
Rejestracja: wt lip 26, 2005 4:04 pm

[Akcesoria] - Kolowrotek

Post autor: Cobra »

Wiem ze kolowrotek to niezbyt dobru pomysl, ale czy zdarzaja sie fenomeny :alien: , ktore biegaja w nim chetnie? A jesli szczur nie jest taki to co z tym kolowrotkiem mozna zrobic? Czy sa pomysly na wykorzystanie go?
Ostatnio zmieniony wt lut 14, 2006 12:45 pm przez Cobra, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[Akcesoria] - Kolowrotek

Post autor: Lulu »

po pierwsze: opcja SZUKAJ.

szczurek pewnie by mogl biegac w kolowrotku, tyle, ze grozi to polamaniem ogona, wiec co po?

jezeli kolowrotek na 3 zabudowane scianki (najczesciej sa to te plastikowe) to mozna go powiesic bokiem i bedzie robic za hamak, jezeli nie to najlepiej oddac komus kto ma np chomika ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”