[Akcesoria] - Szczurze legowisko

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Mimysia
Posty: 373
Rejestracja: czw mar 31, 2005 1:52 pm

[Akcesoria] - Szczurze legowisko

Post autor: Mimysia »

http://szczur.reporter.pl/porady/?txt=01

Polecam takie gniazdko.Zrobiłam je dzisiaj i moja Mimi nie chce z niego wyjsc!Cały czas tam siedzi i widzę jak podskakuje to gniazdo.Co prawda wyszło mi trochę inaczej niż miało byc,ale też dobre i Mimce się bardzo podoba :D
Ostatnio zmieniony pn lut 13, 2006 8:25 pm przez Mimysia, łącznie zmieniany 1 raz.
This is the night
this a beautyfull night
and we call Bella Notte.

Miłość to coś co jest zawsze ale nie wszędzie.Taki przyjaciel, co się można zkichać wysyłając zaproszenia, bo nigdy nie przychodzi.
I tak się tydzień później wprosi ;)
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

[Akcesoria] - Szczurze legowisko

Post autor: Ewqa »

Fajne, grunt że sie szczurkowi podoba :)
Moje wywalaja wszystkie szmatki i śpia na gołym plastiku.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
szczurzynka
Posty: 123
Rejestracja: pn paź 30, 2006 5:04 pm

pos?anie ???

Post autor: szczurzynka »

widziałam takie fajne ,,cuś'' w kakadu posłanie dla myszki/szczura/chomika miniaturka psiego pontona :P fajnieutkie mięciutkie polarwoe poprostu cudo :D ale czy u szczura by to wypaliło ???? :drap:
tak sie gryzie !!! http://s2.bitefight.pl/c.php?uid=100963 :* Vaxuś i Vaxinko trzymajcie się :'(
AmericanIdiot
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 28, 2006 8:01 pm

[Akcesoria] - Szczurze legowisko

Post autor: AmericanIdiot »

a mnie się nic nie otwiera. Tzn. otwiera jakaś stronka, ale żadnego legowiska nie widze :drap:

edit
aaa juz znalazłam :roll: hmm wygląda ciekawie. Może kiedyś kluskom zrobie ale wątpie żeby to polubiły bo to wybredne stworzenia xP Nawet na hamaku nie chcą spac...
Ostatnio zmieniony śr lis 01, 2006 7:40 pm przez AmericanIdiot, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jedynym dowodem na to że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to że się z nami nie kontaktuje" :D

"Wielkośc narodu i jego postęp moralny można poznac po tym w jaki sposób obchodzi się ze swoimi zwierzętami"

Za Tęczowym Mostem: Stef ['], Karmel ['], Pusio ['], Markiz [']
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

[Akcesoria] - Szczurze legowisko

Post autor: Matylda »

szczurzynka jesli to bylo z firmy trixie to mam identyczne, moje je lubia ale nie w klatce, tlyko stoi to na biurku i jak chodza po pokoju to sie tam klada
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
Awatar użytkownika
moniaaa
Posty: 201
Rejestracja: śr lis 16, 2005 9:58 pm

[Akcesoria] - Szczurze legowisko

Post autor: moniaaa »

ale łał :) fajna sprawa, ja bym na to nie wpadla :)
teraz tylko musze poszukac jakiejs odpowiednio kwadratowomiekkiej szmatki :)
za TM: Stefcia [*] 14.01.06, Tess - XI 05 - [*] 28.11.2006... zawsze będę o Was pamiętać..
marysia
Posty: 46
Rejestracja: sob mar 25, 2006 9:52 am

[Akcesoria] - Szczurze legowisko

Post autor: marysia »

a ja Wam proponuję po prostu skarpete:) Niuta jest zakochana! Zwykłej sportowej skarpetce frote należy obciąć paluchy tak, że powstanie bawełniany tunel. Skarpete nalezy podwiesic u szczytu klatki (u mnie podobnie jak hamak, na zabezpieczonych haczykach).
Co by sie pazurki nie czepiały, warto wywinąc farfocle na zewnetrzna stronę. Szczur taka skarpetkę wprost uwielba. Wlazi do tunelu i jest opatulony z kazdej strony (super sposób na chlodne zimowe dni), może sie w nim swobodnie wywijać. To nie tylko w nocy jej główne legowisko, co chyba w zanczący sposób świadczy o komforcie takiego spanka.
Jak mała tam wlezie prześlę fotke:)

powodzenia
AmericanIdiot
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 28, 2006 8:01 pm

[Akcesoria] - Szczurze legowisko

Post autor: AmericanIdiot »

a ja wiem że moje kluski do skarpety nie wejdą xP Kiedyś miały, to gardziły nimi, jedyne co raczyły z nimi zrobic to spac na nich lub zrzucic na dół :roll:
"Jedynym dowodem na to że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to że się z nami nie kontaktuje" :D

"Wielkośc narodu i jego postęp moralny można poznac po tym w jaki sposób obchodzi się ze swoimi zwierzętami"

Za Tęczowym Mostem: Stef ['], Karmel ['], Pusio ['], Markiz [']
marysia
Posty: 46
Rejestracja: sob mar 25, 2006 9:52 am

[Akcesoria] - Szczurze legowisko

Post autor: marysia »

chyba musze wyslać zdjecie, bo to niezła ekwilibrystyka utrzymac się na podwieszonej skarpecie... a druga sprawa to zeby ja zrzucic trzeba ja odgryźć a żeby ja odgryźc trzeba wejsć do środka a jak sie wejdzie do środka to sie okazuje ze jest super!!! :)
AmericanIdiot
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 28, 2006 8:01 pm

[Akcesoria] - Szczurze legowisko

Post autor: AmericanIdiot »

no to moje kluski by tam nie weszły xP Chłopaki nie lubią hamaków ani żadnych innych materiałowych rzeczy ;) :P No dobra, ale koniec offów :P
"Jedynym dowodem na to że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to że się z nami nie kontaktuje" :D

"Wielkośc narodu i jego postęp moralny można poznac po tym w jaki sposób obchodzi się ze swoimi zwierzętami"

Za Tęczowym Mostem: Stef ['], Karmel ['], Pusio ['], Markiz [']
marysia
Posty: 46
Rejestracja: sob mar 25, 2006 9:52 am

[Akcesoria] - Szczurze legowisko

Post autor: marysia »

wstawiam fotke Niuty w skarpecie:)

http://szczury.org/album_page.php?pic_id=7661
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

[Akcesoria] - Szczurze legowisko

Post autor: Matylda »

marysia tylko ze jak ktos ma 2 lub wiecej szczurkow to taka skarpea jest stanowczo za mala
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

[Akcesoria] - Szczurze legowisko

Post autor: Azi »

Matylda, przecież one nie muszą na raz siedzieć w skarpecie... Czasem jeden szczur od drugiego tez chce odpocząć.

marysia, świetny pomysł, chyba to wypróbuję :)
marysia
Posty: 46
Rejestracja: sob mar 25, 2006 9:52 am

[Akcesoria] - Szczurze legowisko

Post autor: marysia »

Otoz to! Takie rozwiązanie pozwala im zachowac odrobine autonomii, bo przeciez w naturze pomimo stadnego trybu zycia, ogony wcale nie zyja caly czas w "kłębku".
Naprawde polecam skarpete - wiekszosc ciurow bedzie zachwycona...
Wiktoria
Posty: 118
Rejestracja: wt lut 07, 2006 5:09 pm
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

[Akcesoria] - Szczurze legowisko

Post autor: Wiktoria »

[quote="Azi"]marysia, świetny pomysł, chyba to wypróbuję[/quote]
Popieram ;) Tylko muszę znaleźć jakąś większą skarpetkę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”