Kredka-drewienko

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
EmDżi
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 29, 2005 3:20 pm

Kredka-drewienko

Post autor: EmDżi »

Mam pytanko co do drewienek itp.
Niewiem czy ktoś skojarzy ale na zabawach można kupić takie kredki strugane przez jakiegoś faceta np. Wiecie są to zwykłe kredki tyle ze bardzo grube z rysikiem w środku - mam pytanko a moze to by się nadawało zeby włożyć do klatki z tym że niewiem z jakiego to jest drewna no i ma kore na sobie...i czy mam to wypażyć jeżeli można by było włożyć??
Moja kochana malutka z Aniołkami lata :(:(
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Kredka-drewienko

Post autor: Kaka »

Jeśli chodzi Ci o taką dużą ozdobną kredkę, co zawsze mozna kupić gdzież na pamiatkach itp. no to ja myslę, ze rczej bym nie dawała, ale nie z powodu tej kory czy drewna (bo tak jak napisałaś mozna to wypażyć w piekarniku) ale z takiegoż to powodu ze w śroku jest ten rysik. On mógłby szczurkowi zaszkodzic, bo napewno zawiera barwnik szkodliwy. Co innego by byo gdyby to był ołówe ze zwykłym szarym rysikiem bo taki zwykly szary rysik to jset grafit czyli jedna z odmian fulerenowych węgla. Jak wiadomo węgiel jest też lekarski, ale jedzenia rysików też nie polecam bo szczur mógłby się nabawić obstrukcji :-). Chyba ze potrafisz w jakiś sposób wyciągnąć ten rysik :wink: powodzenia jak coś :wink:
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
AMB
Posty: 55
Rejestracja: pt cze 10, 2005 12:55 pm

Kredka-drewienko

Post autor: AMB »

tak naprawde to diabli wiedza co oni z tym drewnem robili... ja bym sie nie zdziwil, jesli byloby nasaczane jakims odrobaczajacym badziewiem.
EmDżi
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 29, 2005 3:20 pm

Kredka-drewienko

Post autor: EmDżi »

Zawsze moge rozciąć i wyjąć rysik a po wypażeniu chyba nawet jak by było nasiąknięte czymś to powinno sie zlikwidować co nie?!
Moja kochana malutka z Aniołkami lata :(:(
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

Kredka-drewienko

Post autor: roenna »

A nie lepiej kupić kawałałek drewienka wiadomego pochodzenia, np w castoramie?
Są bez drzazg, możesz je pomalować lakierem na bazie wody.
Będzie bezpieczniej i chyba w tej samej cenie ;)
EmDżi
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 29, 2005 3:20 pm

Kredka-drewienko

Post autor: EmDżi »

roenna myslisz?! może to i dobry pomysł...a trzeba jakims lakierem malowac czy moze byc czyste bez niczego??
Moja kochana malutka z Aniołkami lata :(:(
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

Kredka-drewienko

Post autor: roenna »

Jeśli pomalujesz lakierem to, że tak powiem dłużej przetrwa ;) (ochroni przed prawdopodobnym zasikaniem i będzie łatwiej czyścic :P )
A jeśli można zapytac, co chcesz zrobić z tego drewienka, gdzie to powiesić?
EmDżi
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 29, 2005 3:20 pm

Kredka-drewienko

Post autor: EmDżi »

Ehhh...to zależy coś się wykombinuje - poprostu ogonek ma mało w klateczce do choćby drapania - tylko wapno ( a to bardziej na zęby ) więc musze mu coś dołożyć ...
Moja kochana malutka z Aniołkami lata :(:(
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

Kredka-drewienko

Post autor: roenna »

Myślę, że ogonowi więcej radości sprawi jakaś fikuśna gałąź niż kawałek prostego drewienka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”