Namawianie szczurka do spania w hamaczku...

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
katkanna
Posty: 554
Rejestracja: pt lis 23, 2012 12:51 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Namawianie szczurka do spania w hamaczku...

Post autor: katkanna »

U mnie na razie entuzjazmu nie ma, śpią na półkach lub pod półką w kuwecie, więc im położyłam polarowe pokrowce na półki. Może to kwestia też tego, że polar wyprany i zanim nie prześmierdnie szczurową klatką będzie traktowany jako obca rzecz? W każdym razie hamaczek na razie jest platformą do okna w dachu, przez które wychodzą na wybieg ;D
Awatar użytkownika
Ksyna
Posty: 136
Rejestracja: czw gru 27, 2012 1:25 pm
Lokalizacja: Słupsk

Re: Namawianie szczurka do spania w hamaczku...

Post autor: Ksyna »

Może problemem jest to, że one się boją wejść, gdyż wasze hamaczki są mało stabilne i "uginają się pod szczurkiem". Moje ogoniaste kochają hamak. Zaczepiłam go na sztywnych drutach. ;D
Moje dzieci: Sassy, Pansy, Rifle, Sky
Za TM: Nena 15.12.2012 - 16.03.2013, Mia 14.06.2012 - 05.01.2015, Joy 12.09.2012 - 09.03.2015
Nasz temat: http://www.szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38876
Awatar użytkownika
katkanna
Posty: 554
Rejestracja: pt lis 23, 2012 12:51 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Namawianie szczurka do spania w hamaczku...

Post autor: katkanna »

A to możliwe. Półeczka drewniana dużo stabilniejsza. Teraz bajzelek w praniu, ale jak będę wieszać, to zrobię bardziej napięte hamaczki, może je zachęci.
Awatar użytkownika
puudi
Posty: 49
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 5:24 pm
Numer GG: 11020903
Lokalizacja: Gdynia

Re: Namawianie szczurka do spania w hamaczku...

Post autor: puudi »

panienki u mnie od 3 dni, ale hamaczki nietknięte. może to przez obcy zapach.. na razie śpią na półkach i w tunelu z nogawki ze spodni. wycięłam z kocyka polarowego spory kawałek materiału i położyłam na półce, ale o dziwo dalej śpią na gołym drewnie. :o hm, no zobaczymy jak to będzie z czasem jak już się zadomowią. ;)
Jak ćwiczyć pa­mięć, by umieć zapominać?
Awatar użytkownika
katkanna
Posty: 554
Rejestracja: pt lis 23, 2012 12:51 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Namawianie szczurka do spania w hamaczku...

Post autor: katkanna »

Moje regularnie skopują polarowe szmatki z półek, za to przekonały się do hamaczka i czapki - ale muszą być duże!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”