Namawianie szczurka do spania w hamaczku...

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Czerwonaona
Posty: 1093
Rejestracja: ndz sty 21, 2007 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: [Akcesoria] - każdy lubi hamak?

Post autor: Czerwonaona »

Moje panienki zostawiły z hamaczka strzepy...bardziej traktowały jak zabawke niż miejsce do spanka czy odpoczywania.Nie były zainteresowane taką wygodą więc zrezygnowałam zdecydowanie bardziej wola domek z kartoniku wyłożony szmatkami spelnia są role doskonale.Chowają sie całe i czuja sie bezpiecznie...tylko dwa rozowe noski wystają:)
Za Tęczowym mostem:Cola,Tekila,Meisi,Kruszynka,Milka,Skiniu,Fart,Fuks,Spidi,Cofi.
Ze mną:Darkon,Frost,Rubin.Bez ogonowo:Ewald,Borsunio,Kajtuś.
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

RE: [Akcesoria] - każdy lubi hamak?

Post autor: MANIAK90 »

Moje lubią ale nie ubóstwiają...:)
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
justdreamer
Posty: 1
Rejestracja: sob lis 13, 2010 7:12 pm

hamak

Post autor: justdreamer »

tydzień temu kupiłam szczurka. w sklepie zoologicznym mieszkał w domku, więc i u siebie mu go sprawiłam, ale dowiedziałam się, że podobno szczury lubią spac w hamakach? zrobiłam mojemu takie cóś i powiesiłam, tyle że on nie chce tam się kłasc (jedynie wszedł i obwąchał) i poszedł spac pod hamak. jest prawdopodobieństwo, że przyzwyczai się i sam wymyśli, że może tam spac, czy raczej w ogóle nie będzie chciał?
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: hamak

Post autor: Paul_Julian »

Przyzwyczai się . Mozesz go tam kłasc, moze załapie. Szczurek powinien miec towarzysza tej samej płci http://szczury.org/viewtopic.php?f=2&t=8541 , tylko nie ze sklepu, bo tam sa czesto fatalne warunki.
http://szczury.org/viewtopic.php?f=19&t=24678
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: hamak

Post autor: lovekrove »

Moje szczury też nie śpią w hamaku, ale jakoś nie uważam tego za tragedię. Nie lubią i tyle. Może kiedyś się przekonają ;)
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Namawianie szczurka do spania w hamaczku...

Post autor: yss »

moje szczupaki w hamaku nie spały, tylko w rękawie. nieraz szczury lubią taki przytulny zakamarek, a nie otwarty. :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
kinia87
Posty: 954
Rejestracja: czw lis 04, 2010 7:22 pm
Lokalizacja: BDG

Re: Namawianie szczurka do spania w hamaczku...

Post autor: kinia87 »

patrzac na te wszystkie wypowiedzi, nie rozumiem zatem, dlaczego w rzeczach polecanych w wyposazeniu dla szczurasow widnieje prawie na 1.miejscu hamak ::) sadzac po opiniach, tych co czytam widze, ze szczury nie bardzo go jednak lubia, nie chca w nim spac, rwa go na strzepy (chociaz co do tego, to jeszcze moge sie zgodzic, bo jak to szczury, one rwa na strzepy wszystko;) ale niestety nie wykazuja nimi zainteresowania specjalnego. Dlaczego zatem wsrod uzytkownikow taki upor, ze szczury lubia hamaki? ja bym powiedziala, ze wrecz przeciwnie...
Ze mną: szczurasy Zgredek i Dzikus + pieseł Tajfuno >:D Za TM: Tosia, Essi, Aya, Mishka, Ciaposław, Tajfunio, Lunka, Krecik, Gucio [*] [/b]
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Namawianie szczurka do spania w hamaczku...

Post autor: Ogoniasta »

Mojw szczury kochają hamaki...najbardziej te z norką ;)
Czytając szczurkowe tematy użytkowników mogę powiedzieć, że moim zdaniem jednak zdecydowana większość ogonów lubi spać w hamakach. ;)
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
Sky
Posty: 1567
Rejestracja: pn cze 15, 2009 4:27 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Namawianie szczurka do spania w hamaczku...

Post autor: Sky »

Może w większości przypadków to się sprawdza, a tu widać tylko pojedyncze opinie? U mnie hamaki się sprawdzają, moi panowie nie rwą ich ani nawet nie podgryzają. Uwielbiają w nich spać, szczególnie Biscuit, Cookie czasami się skusi. Najpierw jednak do każdego nowego muszą się przekonać - że da się wejść i jest wygodny. Najczęściej czasami sama delikatnie wkładam szczura do niego, że zobaczył jak tam jest i że może swobodnie wejść i wyjść.
Ulubione to zwykłe kwadratowe dwuwarstwowe z kieszonką(dziurką w środku, żeby można było wejść między warstwy), ale nie pogardzą czymś prostszym. Teraz wisi u nich kaptur z jakiejś misiowatej kurtki, z zamszopodobnym materiałem od wewnątrz. Przez dwa tygodnie nawet tam nie wlazły, teraz jednak to ulubione miejsce Biscuita do spania. Trzeba trochę cierpliwości przy tym.
W pamięci Cookie, Biscuit, Manu, Muffin, Anouk, Kavi, Tytus i Festus.

http://www.szkicz.blogspot.com <- rysuję sobie.
Awatar użytkownika
Vena
Posty: 248
Rejestracja: czw wrz 23, 2010 8:26 am

Re: Namawianie szczurka do spania w hamaczku...

Post autor: Vena »

Moje szczury śpią TYLKO w hamaku, nic innego je nie interesuje ;)
Awatar użytkownika
xyzzy
Posty: 129
Rejestracja: pt lut 12, 2010 6:16 pm

Re: Namawianie szczurka do spania w hamaczku...

Post autor: xyzzy »

O tak, moje też lubią wskoczyć do hamaku i zrobić wielką kulę futra z ogonami. Nie wiadomo gdzie kończy się jeden, a zaczyna drugi ;D Po jakimś czasie jak im się znudzi, odgryzą jeden róg hamaka, bo to przecież frajda spać z wiszącymi kuprami :P
Obrazek
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Namawianie szczurka do spania w hamaczku...

Post autor: yss »

kinia87 pisze:patrzac na te wszystkie wypowiedzi, nie rozumiem zatem, dlaczego w rzeczach polecanych w wyposazeniu dla szczurasow widnieje prawie na 1.miejscu hamak ::) sadzac po opiniach, tych co czytam widze, ze szczury nie bardzo go jednak lubia, nie chca w nim spac, rwa go na strzepy (chociaz co do tego, to jeszcze moge sie zgodzic, bo jak to szczury, one rwa na strzepy wszystko;) ale niestety nie wykazuja nimi zainteresowania specjalnego. Dlaczego zatem wsrod uzytkownikow taki upor, ze szczury lubia hamaki? ja bym powiedziala, ze wrecz przeciwnie...
żeńskie stado liczące 7 sztuk spało w hamaku nawet jak się jeden róg zerwał ::) wtedy to było żałosne widowisko...
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 363
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 9:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Namawianie szczurka do spania w hamaczku...

Post autor: Lusia »

ja swoich chłopaków nie musiałam namawiać, powiesiłam hamaczki a po 4 dniach i az do tej pory tylko tam spią ;] kochają tam leżeć
Klusek[*][/color][/b] Hasko[*][/color][/b] Lusiek[*][/color][/b] Shogun[*][/color][/b]
Obrazek
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Namawianie szczurka do spania w hamaczku...

Post autor: Cyklotymia »

Moje lubią szczególnie hamaki z norką - mają cieplutko i mogą się schować. Może jak Wasze ogony nie lubią zwykłych hamaków to wypróbujcie takie z norką :D
Awatar użytkownika
xyzzy
Posty: 129
Rejestracja: pt lut 12, 2010 6:16 pm

Re: Namawianie szczurka do spania w hamaczku...

Post autor: xyzzy »

A jak wygląda taki hamak z norką?
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”