[Transporter] - wyścielenie transporterka

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
hanoverka
Posty: 159
Rejestracja: śr sie 31, 2005 6:56 am

[Transporter] - wy?cielenie transporterka

Post autor: hanoverka »

chyba takiego tematu nie bylo bo nie widzialam :oops: ale napisze

niedługo jade w góry bedę jechać ok.8-9 lub nawet 10 godzin :| i biore szczurka w transporter....i czy mam go wyścielić??szmatkami...czy moze trocinkami??bo nie wiem :oops:

a i jeszcze...chyba nie bedzie za duzo postojow...czy ona bedzie cos jadla w transporterku??a czy mam ją przyswajać do niego bo ona sie go boi :-(
Ostatnio zmieniony pn lut 13, 2006 7:33 pm przez hanoverka, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
moja Lunka koffaniutka:*:* :baby:
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Transporter] - wyścielenie transporterka

Post autor: limba »

najlepiej wyłoz transporterek jakimis cieplymi szmatkami np polarkiem...
mozesz troche suchego jedzonka podsypac i miec ze soba poidelko z woda...
jesli sie boi transporterka to pewnie ze przyzwyczajaj...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[Transporter] - wyścielenie transporterka

Post autor: Lulu »

przyzwyczajenie 'na sucho' nie zaszkodzi, a pomoc moze... daj jej tam wejsc, posiedziec, oswoic sie tym co to jest... wloz tam jakis smakolyk (np dropsa lub cos innego co lubi), jak biega po pokoju to niech transporterek stoi o twarty tak by jak najdzie ja ochoto to zeby mogla wejsc...

ja do transporteka daje zwirek i szmatki. i no jedzonko. jezeli zdazy sie dluzsza podroz to chetnie podjadaja.

czym bedziesz jechac? szczerze mowiac dluzsze podroze ze szczurami u mnie odbywaly sie tylko w pociagu. na szczescie ludzie z przedzialu nie mieli nic przeciwko temu, zeby szczur siedzial u mnie na kolanach. wtedy latwiej poic z poidelka. bo moje paskudniki nie chce pic siedzac w srodku transorterka, trzeba je wyjac... a tyle godzin bez wody to nie jest dobry pomysl..
hanoverka
Posty: 159
Rejestracja: śr sie 31, 2005 6:56 am

[Transporter] - wyścielenie transporterka

Post autor: hanoverka »

będe jechać samochodem...może bede próbowac w ciągu jazdy dawać jej pić......nie wiem...
Obrazek
moja Lunka koffaniutka:*:* :baby:
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[Transporter] - wyścielenie transporterka

Post autor: Lulu »

ale przeciez pewnie bedziedzie mieli jakies postoje? chociazby na siusiu ;) :P wtedy mozna ciurowi dac na spokojnie pic...
hanoverka
Posty: 159
Rejestracja: śr sie 31, 2005 6:56 am

[Transporter] - wyścielenie transporterka

Post autor: hanoverka »

no pewnie tak;)dziękuje wam;)
Obrazek
moja Lunka koffaniutka:*:* :baby:
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

[Transporter] - wyścielenie transporterka

Post autor: Angua »

Poidelko ma to do siebie, ze podczas jazdy samochodem troche chlapie (od wstrząsniec), ale mozesz oprocz dawania szczurowi pic na postojach dać mu rowniez do transporterka soczyste owoce, marchewke itp. Gryzonie malo pija, tym bardziej ze teraz nie ma upalu, nie powinien odczuwac jakiegos dyskomfortu, ze nie bedzie mial stale dostepu do wody na czas podrozy
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
hanoverka
Posty: 159
Rejestracja: śr sie 31, 2005 6:56 am

[Transporter] - wyścielenie transporterka

Post autor: hanoverka »

a jakie owoce mu dać??marchewke??może jabłko?
Obrazek
moja Lunka koffaniutka:*:* :baby:
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

[Transporter] - wyścielenie transporterka

Post autor: Angua »

marchewke, jablko, kawalek pomidora bez skorki. Poza tym wloz do transporterka troche wysciolki (szmatek, ligniny, sianka czy czego tam uzywasz) z klatki, nie zasikane, ale zeby mialo zapach szczura ;) i milej podrozy ;)
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
Awatar użytkownika
Zirrael
Posty: 1347
Rejestracja: wt paź 04, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Transporter] - wyścielenie transporterka

Post autor: Zirrael »

Ja stosuję w podróży zielonego, obranego ze skóry ogórka... moje panny go uwielbiają i zawiera on przy okazji dużo wody... Chociaż teraz ciężko jest dostać ogórka bez "chemicznych" dodatków...
Obrazek
hanoverka
Posty: 159
Rejestracja: śr sie 31, 2005 6:56 am

[Transporter] - wyścielenie transporterka

Post autor: hanoverka »

jesu jutro jade nie wiem coc zrobie :-( Lunka pamicznie boi sie transporterka ucieka a jak ją wsadze to piszczy...co mam zrobic jeju! :-(
Obrazek
moja Lunka koffaniutka:*:* :baby:
hanoverka
Posty: 159
Rejestracja: śr sie 31, 2005 6:56 am

[Transporter] - wyścielenie transporterka

Post autor: hanoverka »

a moge szczurka co jakis czas wyjmowac z transporterka?? :-(
Obrazek
moja Lunka koffaniutka:*:* :baby:
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[Transporter] - wyścielenie transporterka

Post autor: ESTI »

Trudno...musisz wlozyc ja na sile, jesli jedziesz na dlugo. Jesli nie to wloz mala za bluze i kurtke, ale pamietaj, ze jest zimno.

Dodano po 1 minutach 1 minucie:

Doczytalam, jedziesz na dlugo...wiec wsadzasz malucha na sile. W czasie podrozy oczywiscie mozesz go wyjmowac i spedzac z nim czas.
Obrazek
hanoverka
Posty: 159
Rejestracja: śr sie 31, 2005 6:56 am

[Transporter] - wyścielenie transporterka

Post autor: hanoverka »

ESTI ulżyło mi dzięki tobie bardzo dziękuje jeszcze raz
Obrazek
moja Lunka koffaniutka:*:* :baby:
AnNi
Posty: 22
Rejestracja: śr sty 04, 2006 3:27 pm
Kontakt:

[Transporter] - wyścielenie transporterka

Post autor: AnNi »

Znaczy ze juz niemasz problemow ze szczurkiem i transporterem?

Mam dosc dziwne pytanie: czy jakbym miala jechac np do cioci i wujka lub do rodziny (tydz.) to czy bym mogla wziac szczurka?
(o ile bede mieala)
Za tydz. -SZCZURcia

Wreszcie sie doczekałam!
>
{[..]}
}{
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”