[TRANSPORTER] nie chca wejsc...

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

[TRANSPORTER] nie chca wejsc...

Post autor: sachma »

Jakies 3miesiace temu kupilam taki transporter :
Obrazek

niestety mimo moich szczerych checi od pierwszej chwili Bandyta go znienawidzil :-(
nie chce tam wejsc... gdy go wsadze ucieka jak poparzony... nie przekonuja go nawet smakolyki tam wrzucone... Kami odkad jest u mnie nie weszla do niego.. transporter jest caly czas otwarty, a Kami wlezie wszedzie... tylko nie tam...

juz nie wiem co zrobic zeby je przekonac do transportera...
jakie moga byc tego przyczyny?
moze jakis dziwny zapach? w transporterze jest caly czas reczniczek Bandyty, przesiakniety jego zapachem i wydawalo mi sie ze to je jakos zacheci do wchodzenia do transportera...

dodam ze uwielbiaja chodzic ze mna na spacery w plecaku i torbie... Bandyta czasem sam sie pcha do plecaka i uklada na dnie... jak w wakacje z nim wychodzilam nawet nie trzeba bylo go zachecac.. kladlam plecak na ziemi, otwieralam i wolalam Bandyte a on sam przybiegal i wchodzil do srodka... nigdy nie probowal uciec z plecaka... zawsze grzecznie przysypial...

juz nie wiem co mam robic :-(
Obrazek
LiNkA
Posty: 172
Rejestracja: pt sty 06, 2006 4:21 pm
Kontakt:

[TRANSPORTER] nie chca wejsc...

Post autor: LiNkA »

jezeli tyle sposobow nie pomoglo to moim zdaniem poprostu to moze dziwnie pachnie lub twoje ogony maja klałstrofobie (nie wiem jak to sie pisze ) ;) Mysle ze powinniscie zostac przy plecaczkach :)
Moja:
Pipi ur.17.12.05r. a ze mną od 17 stycznia :)
Mojej siostry:
Pixi ur. ok 11.12.05r. z nami od 28.01.06r :)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[TRANSPORTER] nie chca wejsc...

Post autor: ESTI »

sachma nie mam dla Ciebie dobrych wiesci.
U mnie Mika strasznie bala sie transportera jak chcialam ja wlozyc do srodka - miala rane do szycia i za nic w swiecie nie chciala tam wejsc. Zadne mysie i czyszczenie nie pomagalo...
Dopiero, gdy kupila inny transporter bez problemu wchodzi do niego.
Obrazek
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

[TRANSPORTER] nie chca wejsc...

Post autor: Mada »

W sumie oglądałam te transportery i nie wiem co ogonowi może się nie podobać.
Może zapach plastiku jest jakiś inny, kto wie.
Ja właśnie też zmieniłam transporter mojemu Marokko. Bałam sie czy zaakceptuje ale jest spoko.
Polecam.

http://www.dierenwebshop.nl/product_inf ... ts_id/8421

nie znalazłam go nigdzie w polskich sklepach internetowych dlatego pochodzi z holenderskiej. :)
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

[TRANSPORTER] nie chca wejsc...

Post autor: Ania »

Mada - ile płaciłaś za przesyłkę? I ile na nią czekałaś?
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

[TRANSPORTER] nie chca wejsc...

Post autor: Mada »

Kurcze, Aniu sorki że dopiero teraz ale nie zwróciłam uwagi na ten post.
Źle ujęłam to co napisałam powyżej. Transporter kupiłam u nas w sklepie a fotka jest z holenderskiego sklepu internetowego. :oops:
A zapłaciłam za niego 45 PLN.
Jesten zadowolona z niego, bardzo. Ma 2 opcje otwierania no i pasek na ramię.
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

[TRANSPORTER] nie chca wejsc...

Post autor: sachma »

Moje malce przekonaly sie do transportera.. Bandyta wrocil w nim od weta po operacji.. moze teraz mu sie kojazy z powrotem do domu?
Obrazek
Awatar użytkownika
Zirrael
Posty: 1347
Rejestracja: wt paź 04, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

[TRANSPORTER] nie chca wejsc...

Post autor: Zirrael »

Mada, a gdzie takie cudo znalazłaś?? Bo powoli zaczynam się rozglądac. Na moje 9 słonek bez dwóch transporterów ani rusz.
Obrazek
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

[TRANSPORTER] nie chca wejsc...

Post autor: Mada »

Widziała w dwóch sklepach. W Wola Park - zoologiczny i Tesco na Górczewskiej - też zoolog - Aquarius.
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

[TRANSPORTER] nie chca wejsc...

Post autor: Anita »

Ja widziałam w którymś Kakadu w Warszawie.
primoz
Posty: 47
Rejestracja: śr lut 08, 2006 8:03 pm
Kontakt:

[TRANSPORTER] nie chca wejsc...

Post autor: primoz »

ja mam putanie też co do transporterków ale inne czy szczurom się spodobają przezroczyste szybki i śliskie ? :drap: :drap:
Awatar użytkownika
Zirrael
Posty: 1347
Rejestracja: wt paź 04, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

[TRANSPORTER] nie chca wejsc...

Post autor: Zirrael »

Ogonki, przynajmniej te moje nie przepadają, ża transporterem (pewnie kojarzy im się z wizytami u weta). Notomiast jeśli chodzi o przezroczyste ścianki... hmmm... ja osobiście wolę (i myślę, że moje ogonki tez), transportery z nieprzezroczystymi ściankami... Szczurki i tak się na ogół bardzo denerwują podróżami i im mniej bodźców z zewnątrz do nich dociera, tym są spokojniejsze.
Obrazek
primoz
Posty: 47
Rejestracja: śr lut 08, 2006 8:03 pm
Kontakt:

[TRANSPORTER] nie chca wejsc...

Post autor: primoz »

ok ale takie transporterki trudniej znalezć ale jak wiecie gdzie i jaki model to napiszcie potrzebuje (ale niekoniecznie natychmiast ) dla 2 szczurków a mieszkam w wawie
Awatar użytkownika
Zirrael
Posty: 1347
Rejestracja: wt paź 04, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

[TRANSPORTER] nie chca wejsc...

Post autor: Zirrael »

np aladino ferplastu...
Obrazek
przybliż może z której dzielnicy jesteś, bo np koło mnie w sklepie są takie transportery (Tarchomin/ul Pasłęcka 8D sklep Safari) i wydaje mi się, że i w Kakadu w Arkadii je widziałam. Parę postów wyżej masz kolejny fajny transporter wraz z podanymi miejscami zakupu.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”