[Akcesoria] - gryzienie hamaka

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Bartek i Ilonka
Posty: 327
Rejestracja: czw mar 30, 2006 7:36 pm
Lokalizacja: Poznań

[Akcesoria] - gryzienie hamaka

Post autor: Bartek i Ilonka »

nasze szczurki mają 2 hamaki, ale śpią tylko na jednym. ponieważ wciąż rosną, przestają się we dwie mieścić na tym hamaku, ale mimo to wciąż się gniotą, żadna nie ustąpi. ciekawe jak to będzie za jakiś czas, ponieważ hamaki pomieszczą najwyżej jednego dorosłego szczura

B
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[Akcesoria] - gryzienie hamaka

Post autor: Lulu »

Bartek i Ilonka, to pora powiekszyc hamak ;)
Bartek i Ilonka
Posty: 327
Rejestracja: czw mar 30, 2006 7:36 pm
Lokalizacja: Poznań

[Akcesoria] - gryzienie hamaka

Post autor: Bartek i Ilonka »

jeszcze są małe i się mieszczą, ale musimy nad czymś pomyśleć

B
KaRa
Posty: 819
Rejestracja: pn gru 22, 2003 10:11 pm

[Akcesoria] - gryzienie hamaka

Post autor: KaRa »

U mnie było wiele hamaków ;) Z jensu,z polaru itp dłużej niż tydzień nigdy nie powisiały, chociaż szczury uwieobiają na nich spać, więc ciagle dorabiam. Czasem jak juz nudzi sie im zabawa w niszczenie i hamak stoi dosc dlugo jakies 2tyg to jest strasznie obsiuisiany i smierdzi, a on wlasnie sie moim szczurom podoba, wiec piore go i znow zawieszam lecz wtedy im sie on nie podoba bez ich znaczen :evil:
Obrazek
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

[Akcesoria] - gryzienie hamaka

Post autor: Ewqa »

Do zawieszania hamaków dobre sa metalowe spinacze biurowe, rozgiete tak żeby utworzyły sie 2 haczyki, potem o to zaczepiamy materiał i zaginamy żeby szczurki się nie skaleczyły. Tego nie odgryzą.

Na zime zrobiłam potforkom hamak z podwójnego materiału, one wchodziły sobie pomiedzy warstwy i tam spały. Nawet wygryzły sobie wejście ułatwiając wchodzenie w środek.

Kiedyś tez bardzo niszczyły hamak, obgryzały i wynosiły na dół robiąc z tego gniazdo, ale po jakimś czasie przeszło im i już tak się nie zachowują. Ale i tak hamaki sa 3 na zmianę prane i wieszane.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Bartek i Ilonka
Posty: 327
Rejestracja: czw mar 30, 2006 7:36 pm
Lokalizacja: Poznań

[Akcesoria] - gryzienie hamaka

Post autor: Bartek i Ilonka »

Do zawieszania hamaków dobre sa metalowe spinacze biurowe, rozgiete tak żeby utworzyły sie 2 haczyki, potem o to zaczepiamy materiał i zaginamy żeby szczurki się nie skaleczyły. Tego nie odgryzą.
Ale odgryzą materiał wokół spinaczy

B
Dory
Posty: 1268
Rejestracja: sob lut 04, 2006 3:38 pm

[Akcesoria] - gryzienie hamaka

Post autor: Dory »

A moje rozrabiaki przegryzły linkę od hamaka :| Muszę pomyśleć o czymś innym... może na drucikach powiesić? Tylko się boję, że się maluchy poranią... A ze pinaczmi sobie radzą nieźle, więc to nie wchodzi w grę.
Grubasy zapraszają do galerii -> http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2925
Ami (07.05.2006) ze mną od 12.06.2006
Caspuś (07.09.2006) ze mną od 11.10.2006
Docencik (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Dziekaniątko (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Venio
Posty: 152
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 9:01 pm
Kontakt:

[Akcesoria] - gryzienie hamaka

Post autor: Venio »

[quote="Dory"]A ze pinaczmi sobie radzą nieźle, więc to nie wchodzi w grę.[/quote]
ze niby jak sobie z nimi radzą? :D
Obrazek
[*] Psychol
Dory
Posty: 1268
Rejestracja: sob lut 04, 2006 3:38 pm

[Akcesoria] - gryzienie hamaka

Post autor: Dory »

[quote="Venio"][quote="Dory"]A ze pinaczmi sobie radzą nieźle, więc to nie wchodzi w grę.[/quote]
ze niby jak sobie z nimi radzą? :D[/quote]
zębami 8)
Grubasy zapraszają do galerii -> http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2925
Ami (07.05.2006) ze mną od 12.06.2006
Caspuś (07.09.2006) ze mną od 11.10.2006
Docencik (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Dziekaniątko (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Bartek i Ilonka
Posty: 327
Rejestracja: czw mar 30, 2006 7:36 pm
Lokalizacja: Poznań

[Akcesoria] - gryzienie hamaka

Post autor: Bartek i Ilonka »

przegryzają spinacze?
Pudzianica
Posty: 191
Rejestracja: czw lut 02, 2006 12:37 am
Kontakt:

[Akcesoria] - gryzienie hamaka

Post autor: Pudzianica »

przegryźć spinacz to raczej wielka sztuka. Mój skacze na niego tak, że się wygnie no i hamak spada :)
Moje cioorki:
Vassili(a) Zaitsev (od 22.12.05-27.04.06)
Chuck Norris (od 17.O3.2006)
____________________________________
Wybaczcie, że tak rzadko tutaj bywam :*
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

[Akcesoria] - gryzienie hamaka

Post autor: Ewqa »

Oczywiscie że jak szczurki chcą to potrafia przegryźć hamak wokół spinacza i wszystko wtedy laduje na ziemi tak jak to one sobie zaplanowały. Pomaga cierpliwe zmienianie hamaka, bo wydaje mi się że z czasem gryzienie szmatek szczurom przechodzi w lenistwo. Moje gryźć przestały, teraz albo śpią, albo myszkują po katach pokoju. Moga też gryźc bo się nudzą, pomaga kiedy sa bardziej wybiegane.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Bartek i Ilonka
Posty: 327
Rejestracja: czw mar 30, 2006 7:36 pm
Lokalizacja: Poznań

[Akcesoria] - gryzienie hamaka

Post autor: Bartek i Ilonka »

No niestety maluchy zaczęły gryźć hamak. Jeszcze się trzyma, ale już tylko na jednej nitce (pogryziony róg). A tak się cieszyliśmy. Przez prawie półtora miesiąca nie gryzły, a teraz zaczęły.

Bartek
helmutt
Posty: 16
Rejestracja: śr maja 31, 2006 8:23 am

[Akcesoria] - gryzienie hamaka

Post autor: helmutt »

[quote="Bartek i Ilonka"]ciekawe

nasze szczurki pogryzą każde ubranie, które nieopatrznie zostawimy nieschowane, za wyjątkiem polarowych bluz

B[/quote]
No tu bym dyskutował. Jedna z moich polarowych bluz, wygląda obecnie jak ser szwajcarski. A ja się dziwiłem swego czasu, dlaczego mój szczur tak spokojnie sobie siedzi u mnie na plecach i karku...... ;>

Wczoraj zrobiłem Puńce hamak ze starej podkoszulki bawełnianej. Obwąchała, weszła, wyszła i na razie sobie wisi. Hamak, znaczy się :)
http://www.ateista.pl
Wejdź a nie pożałujesz!
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

[Akcesoria] - gryzienie hamaka

Post autor: sachma »

Kami zawsze gryzie hamak przy zaczepach i juz po dwoch dniach hamak spada.. wiec nie wkladam im go.. zamiast tego maja sito - tego nie przegryzaja, bo Bandyta broni go przed Kami - strasznie lubi w nim siedziec i spac ;)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”