Głuchy szczur?

Wszystko, co dotyczy problemów z nią związanych. Kwestie ogólne i szczegółowe (uszy, oczy, pyszczek - w tym i zęby).

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
kari
Posty: 151
Rejestracja: śr cze 25, 2008 1:36 pm
Lokalizacja: Łódź

Głuchy szczur?

Post autor: kari »

Moja szczurzyna zaczęła niedawno ślepnąć (sądząc po białych, mętnych plamkach na oczkach), ale ostatnio chyba zawodzi jej także słuch. Nie reaguje na żadne dźwięki, wołanie, otwieranie drzwiczek klatki, szuranie, cmokanie, itp, itd. Co mam robić? Nie widzę żeby jej to specjalnie przeszkadzało (żarłok je normalnie ;) ), ale czy lepiej jej nie wypuszczać z klatki, dla jej własnego bezpieczeństwa, czy po prostu to zignorować? Pomóżcie, bo nie wiem jak mam do niej "podchodzić". Boję się, że ją straszę nagłym budzeniem, dotykiem.
Ze mną: Zorka (psiak wieloowocowy)
Za Tęczowym Mostkiem: Mysia, Kruszynka, Czarna, Ruda, Wiórka, Kredka, Śnieżka, Agatka [*][/b]
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: Głuchy szczur?

Post autor: Filipw »

wypuszczaj ją z klatki szczur głównie polega na słuchu, ale również na dotyku i węchu.
Pilnuj jej po prostu dokładnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Głowa”