Rudawa wydzielina z nosa i przechylony lebek

Wszystko, co dotyczy problemów z nią związanych. Kwestie ogólne i szczegółowe (uszy, oczy, pyszczek - w tym i zęby).

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
grigorr
Posty: 5
Rejestracja: pn mar 02, 2009 5:17 pm

Rudawa wydzielina z nosa i przechylony lebek

Post autor: grigorr »

Witam, w mojej okolicy nie ma weteryniarza (wszyscy w promieniu ok 30 km powiedzieli że zajmują się tylko zwierzętami od kota w górę), który zajmowałby się szczurami, więc bardzo proszę was o radę, mianowicie: od kilku dni mojemu szczurkowi z noska wydobywa się rudawa wydzielina i chodzi z łebkiem przechylonym znacznie w lewą stronę, gdy stoi też ma tak przechylony lebek, lecz mimo tego chodzi normalnie prosto- czego są to objawy i czym leczyć szczurka?
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Rudawa wydzielina z nosa i przechylony lebek

Post autor: lavena »

Przechylona główka to mogą być problemy neurologiczne.
Niestety musisz poszukać innego weta. Sam nie jesteś w stanie zbytnio pomóc zwierzakowi.
Napisz skąd jesteś, może gdzieś w pobliżu jest jednak jakiś wet który zajmie się szczurkiem.
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Rudawa wydzielina z nosa i przechylony lebek

Post autor: Magamaga »

To wygląda na problemy neurologiczne (zapalenie mózgu, wylew itp.), które postepują bardzo szybko i bez dobrego leczenia uśmiercą szczurka na pewno (moje MIMO leczenia nie dały rady :().
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
grigorr
Posty: 5
Rejestracja: pn mar 02, 2009 5:17 pm

Re: Rudawa wydzielina z nosa i przechylony lebek

Post autor: grigorr »

Jestem z Jelczy woj małopolskie
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Rudawa wydzielina z nosa i przechylony lebek

Post autor: Akka »

griggor musisz koniecznie znaleźć weta bo szczurek może mieć poważne problemy. Jedyne co sam możesz zrobić to obejrzeć jego uszka w środku cz coś nie wskazuje na zapalenie ucha środkowego., ale i w tym wypadku potrzebujesz pomocy weta.
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Głowa”