[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Wszystko, co dotyczy problemów z nią związanych. Kwestie ogólne i szczegółowe (uszy, oczy, pyszczek - w tym i zęby).

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ania85
Posty: 989
Rejestracja: śr lip 07, 2004 4:20 pm

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: ania85 »

Margooth, to bardzo dzielna decyzja którą podjęłaś... trudna, ale w końcu najważniejsze jest dobro malutkiej :(
przytulam Cię mocno, trzymaj się kobitko...

Esti - przytul Aru ode mnie...
w serduszku:
*Stiuartka zm.18.03.2004r.

przy mnie:
*Mirabelka ur.1.05.2004r. (data umowna)
*Amfetaminka ur.1.06.2004r. (data umowna)
*Minka, Zuzia, Szara Mysz - z nami od października 2003r
... i już ze mną --> Iwo (ur.24.10.2003r.) :)
olka
Posty: 452
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:48 pm

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: olka »

Jeżeli nie ma możliwości zapewnienia Aru opieki w Inowrocławiu - to decyzja by Aru mieszkała z Esti jest jaknajbardziej słuszna. Jednak nie jest ten świat taki zły...dzięki Esti mała będzie szczęśliwa i jednak wszystko dobrze się skończyło! Margooth - trzymaj się - postapiłaś właściwie.
Olka
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: roenna »

Jednak są jeszcze dobrz ludzie na tym świecie.... Ja tez myśle ze decyzja zeby Aru mieszkala u Esti jest słyszna... Ale mi by było bardzo ciezko rozstać sie ze szczurkiem...
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: ESTI »

Z jednej strony jestem strasznie wesoła i cieszę się ogromnie, że Arusia zostaje u mnie. Jak dzisiaj mała obudziła mnie (bo jeszcze mieszka w sypialni), drapaniem w nosek i później spała na mojej dłoni, koło poduszki tuląc się do mnie - to mało się nie poryczałam ze szczęscia. :D

Z drugiej strony strasznie mi przykro Margooth, że musisz rozstać się z małą. Wiem jak Ci było ciężko........brak mi słów.


Teraz najważniejsza kwestja dla mnie, to sprawa połączenia Arusi z moimi dziewczynami. One strasznie jej nie lubią, natomiast ona bardzo chętna jest do zaprzyjaźnienia się z nimi. :?
Co myślicie?
Macie jakieś pomysły?
Obrazek
Margooth
Posty: 142
Rejestracja: czw maja 20, 2004 9:29 pm

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: Margooth »

nie mowie ze mi jest lekko....ale podnosi mnie na duchu perspektywa ze moge pomoc Aru chociaz w ten sposob.....
<:3 )~...Aru...nigdy nie zapomnę....
...Roa - w podniebnej podróży....
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: Beeata »

Margooth,domyslam sie ,ze jest ci smutno ,ze tak to sie skonczylo,ale ciesze sie ze jestes odpowiedzialna i za wszelka cene nie chcesz zabrac Aru. Aru bedzie miala u Esti dobrze ,bedzie blisko dobrego weta.
Esti,ja tam nie wiem czy probowalabym laczyc Aru ze zdrowymi szczurkami.Jakby nie patrzec jest ona kaleka i inne szczurki moglyby ja skrzywdzic.
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: ESTI »

No właśnie dlatego chcę się Was doradzić!

Bo sama się mocno zastanawiam nad łączeniem, ale ona jest taka spragniona kontaktu z innym szczurkiem, że jest mi jej szkoda. Z drugiej strony jednak mam na uwadze jej zdrowie i boję się, że mogą być dla niej paskudne.

Pls. pomóżcie!!!
Obrazek
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: GoHa »

Ja uwazam ze sprobowac nie zaszkodzi.... np. na wolny weekend i obserwowac... bo moze bedzie dobrze.... tylko ze... Aru moze miec ochote iskac twoje dziewuszki... to nie zaszkodzi jej na zabki? i jak wtedy przypilnujesz zeby jadla tylko miekka karme? hm...
Dobrze jest być kochanym... :)
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: Beeata »

wydaje mi sie ze inne szczurki wyczuja ,ze ona jest "niekompletna" i moga sie na niej wyzywac .Poza tym nawet przypadkiem mogloby sie cos Malej stac zlego. Najlepiej byloby jej dac do towarzystwa jakas nowa,maluska szczurzyczke;)))))) Esti,wydaje mi sie ze sama najlepiej znasz swoje dziewczynki ,moze sprobuj najpierw zapoznac Aru z ktoras najspokojniejsza?
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: krwiopij »

Margooth, sama nie wiem, jak wyrazic, co czuje... podejrzewam, jak trudna to musiala byc dla ciebie decyzja... postapilas wspaniale, przedkladajac dobro aru nad wlasne... twoja decyzja naprawde jest godna podziwu...

chociaz smuno mi z powodu nieuleczalnosci dolegliwosci aru, ciesze sie, ze mala bedzie miec dobra i troskliwa opieke... ESTI, podziwiam twoje zaangazowanie sprawa aru... trzymajcie sie wszystkie cieplutko... zycze wam wszystkim (Margooth, ESTI, aru i kiki z mika) wszystkiego najlepsiejszego...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: ESTI »

Wszystkim zainteresowanym - przekazałam, a dziewczynki merdają ogonkami :lol:
Obrazek
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: GoHa »

Esti... szok normalnie.... Moje nigdy nie merdaja ... hehehe... jak ty je tego nauczylas?? Ode mnie tez caluski dla babek..
Dobrze jest być kochanym... :)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: ESTI »

:mrgreen:

Takie mam panny, że nie wiadomo czy to pies czy szczur. :wink:
Obrazek
bazik
Posty: 118
Rejestracja: wt mar 30, 2004 4:07 pm

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: bazik »

Margooth,wiem, że ci Słonko ciężko. Ale naprawde jesteś dzielna. W końcu liczy sie dobro Aru, prawda? Esti, trzymaj sie cieplutko i spróbuj, może dziewczyny sie polubią. Tylko powolutku i ostrożnie, żeby nikomu nic sie nie stało.
" Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.."
Margooth
Posty: 142
Rejestracja: czw maja 20, 2004 9:29 pm

[CZASZKA] zlamanie - wypadek

Post autor: Margooth »

dzięki...nie wiem ile razy Wam to już mówiłam ...ale dzieki jeszcze raz....gdyby nie Wy.......

Esti jak Arcia?.....co z tym drapaniem? jak kontakty "międzyszczurze"?
<:3 )~...Aru...nigdy nie zapomnę....
...Roa - w podniebnej podróży....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Głowa”