nie rusza jedną stroną wąsów

Wszystko, co dotyczy problemów z nią związanych. Kwestie ogólne i szczegółowe (uszy, oczy, pyszczek - w tym i zęby).

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Zul
Posty: 1
Rejestracja: czw cze 17, 2010 12:59 pm

nie rusza jedną stroną wąsów

Post autor: Zul »

Witam, Mój szczurek nie rusza jedną strona wąsów, dzisiaj zauważyłem że kiedy tak jakby wącha to rusza wąsami tylko z jednej strony, wcześniej ruszał obiema zachowuje się normalnie czasami sobie kichnie ale rzadko wydaje się to być normalne chociaż ekspertem nie jestem. Jeżeli ktoś wie co to może być to będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: nie rusza jedną stroną wąsów

Post autor: nausicaa »

a może rusza dlatego, że akurat coś mu z jednej strony wąsów przeszkadzało...spróbuj dotknąć wąsy szczurka tylko z jednej, a potem tylko z drugiej strony. wąsy powinny się wtedy poruszyć (szczurek może jeszcze zmrużyć oczko po tej stronie, ale z tym różnie). jeśli będzie miał czucie po obu stronach, to nie ma czym się martwić:)
możesz też wrzucić filmik
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
ODPOWIEDZ

Wróć do „Głowa”