rana, strup i narośl

Wszystko, co dotyczy problemów z nią związanych. Kwestie ogólne i szczegółowe (uszy, oczy, pyszczek - w tym i zęby).

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
pełzak
Posty: 11
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 5:35 pm

rana, strup i narośl

Post autor: pełzak »

przepraszam jeżeli o tym już było ale jakoś nie mogłam się doczytać. Ostatnio za uchem mojego ogona zobaczyłam rankę. Zagoiła się szybko ale po jakimś czasie rana się powiększyła i w ciągu jednego dnia pojawiły się dwie cienkie ale coraz dłuższe narośle. Może ktoś ma podobne doświadczenia i może mnie uspokoić i pocieszyć, że to tylko coś co da się szybko i bezboleśnie wyleczyć...
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: rana, strup i narośl

Post autor: Paul_Julian »

A czy masz mozliwość zrobić dobre zdjęcie ? Bez tego trudno coś powiedzieć.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: rana, strup i narośl

Post autor: nausicaa »

rzeczywiście fotka by się przydała, bo nie do końca rozumiem, co to są te narośle ???
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
pełzak
Posty: 11
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 5:35 pm

Re: rana, strup i narośl

Post autor: pełzak »

niestety w tym momencie nie mam możliwości zrobić zdjęcia ale wyglądają jak mały porosty- cienkie i od wczoraj dłuższe
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: rana, strup i narośl

Post autor: Paul_Julian »

Jak nie masz zdjecia to niestety do weta. A moze te narośle są na uszkach, to wtedy to byłby świerzb ?
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
pełzak
Posty: 11
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 5:35 pm

Re: rana, strup i narośl

Post autor: pełzak »

są u nasady uszka, więc wydaje mi się, że to jest na tle grzybka. tak czy inaczej dzięki za odzew, jutro ide do weta bo niestety dzisiaj nie było takiej możliwości
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: rana, strup i narośl

Post autor: klauduska »

dobrze by było, żebyś napisał nam potem co to było i wstawił foty [zawsze to jakieś info dla ludzi na przyszłość :)]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: rana, strup i narośl

Post autor: Paul_Julian »

pełzak pisze:są u nasady uszka, więc wydaje mi się, że to jest na tle grzybka. tak czy inaczej dzięki za odzew, jutro ide do weta bo niestety dzisiaj nie było takiej możliwości
Wet może zawsze pobrać zeskrobinę (max jakies 45 zł, często mniej), i wtedy zobaczyć pod mikroskopem co to za paskudztwo.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
pełzak
Posty: 11
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 5:35 pm

Re: rana, strup i narośl

Post autor: pełzak »

przekaże diagnozę i postaram się foty załatwić
ODPOWIEDZ

Wróć do „Głowa”