przekrzywiona głowa

Wszystko, co dotyczy problemów z nią związanych. Kwestie ogólne i szczegółowe (uszy, oczy, pyszczek - w tym i zęby).

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
paula1996
Posty: 22
Rejestracja: wt lis 22, 2011 5:11 pm

przekrzywiona głowa

Post autor: paula1996 »

Mam od nie dawna dwa szczurki zobaczyłam że Raja ma przekrzywioną głowę,na początku miała lekko i mama mówiła że mi się wydaje ale teraz jest bardzo przekrzywiona.Co to może być i czy znacie dobrego weta w Pabianicach ewentualnie w łodzi.Czy to możliwe że podczas bójki z drugim szczurem coś jej się stało?. Jeżeli taki temat był to przepraszam ale nie mogłam nic takiego znaleźć
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: przekrzywiona głowa

Post autor: StasiMalgosia »

w tym temacie pkt 5
http://www.szczury.org/viewtopic.php?f=11&t=30673

poszukaj w weterynarzach dobrego w łodzi albo w twojej okolicy sprwa wygląda na bardzo poważną
Obrazek
paula1996
Posty: 22
Rejestracja: wt lis 22, 2011 5:11 pm

Re: przekrzywiona głowa

Post autor: paula1996 »

ale właśnie Raja robi wszystko normalnie chodzi normalnie nie chwieje się tylko jak staje na tylnych łapkach to wtedy musi się czegoś trzymać nie ma żadnych innych objawów tylko ta przekrzywiona głowa
Awatar użytkownika
SkywalkerYoda
Posty: 443
Rejestracja: pt gru 02, 2011 7:10 pm

Re: przekrzywiona głowa

Post autor: SkywalkerYoda »

Wg mnie to coś poważnego. Mój Skywalker jest bardzo chory, ma aktywnego guza w głowie, którego nie dało się w całoci wyciąć, odcięte ucho, ogromną, ropiejącą ranę na głowie, która się nie goi i w którą się wdała martwica, a też zachowuje się zupełnie normalnie (biega, je itd). Jest bardziej aktywny niż inne sczurki. Lepiej idź z tym do weta. Może to zapalenie ucha i szczurek przechyla głowę ponieważ boli go ucho, może to (odpukać) wylew... U mojego Skywalkera też zaczęło się niewinnie, był leczony na zapalenie ucha, a teraz walczę o jego życie. Lepiej jak najszybciej jedź do weta, który zna się na szczurkach. Im wcześniej zadziałasz tym większe szanse na wyleczenie. Powodzenia i mocno trzymam kciuki :)
Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: przekrzywiona głowa

Post autor: nausicaa »

albo zap. ucha albo coś neurologicznego. idź do weta, poszukaj jakiegoś polecanego.
może też tak byc, że szczur przeszedł już chorobe i ją zwalczył, a ta główka przekrzywiona została. ale to tylko wet może stwierdzić, bo to są naprawdę poważne choroby, które szybko prowadzą do śmierci szczura nieleczone. także lepiej dmuchać na zimne.
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
ODPOWIEDZ

Wróć do „Głowa”