Czerwone spojówki i mokry nosek.

Wszystko, co dotyczy problemów z nią związanych. Kwestie ogólne i szczegółowe (uszy, oczy, pyszczek - w tym i zęby).

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Nexit
Posty: 28
Rejestracja: sob mar 10, 2012 10:58 pm

Czerwone spojówki i mokry nosek.

Post autor: Nexit »

Już od dłuższego czasu widzę, że jedna z moich szczurek ma zaczerwienienia dookoła swoich oczów, chciałbym się dowiedzieć czy to normalne ;P I jeszcze moja druga szczurka, jak dłużej pobiega to ma mokry nosek, do tego też to samo pytanie :D
Do dzisiaj nie mogę zrozumieć, jak udało mi się namówić matkę na dwa szczury. Kiedyś nie chciała słyszeć nawet o jednym ... ;)
Awatar użytkownika
ola221
Posty: 39
Rejestracja: pn kwie 16, 2012 3:04 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czerwone spojówki i mokry nosek.

Post autor: ola221 »

Nie wiem lepiej zabierz je do weta.
Ze mną:Rap
Po drugiej stronie tęczy:Ciapek
Obrazek
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: Czerwone spojówki i mokry nosek.

Post autor: Rajuna »

Zrób zdjęcia jeśli możesz, dodatkowo poczytaj o profirynie, posłuchaj czy nie wydają z siebie dźwięków jak zapchany wentylator, czy nie gruchają albo nie kichają. Są jasne czy ciemne? Tzn jak bardzo dobrze widać kolor spojówek?
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
Awatar użytkownika
Nexit
Posty: 28
Rejestracja: sob mar 10, 2012 10:58 pm

Re: Czerwone spojówki i mokry nosek.

Post autor: Nexit »

Spojówki nie są takie czerwone jak truskawka, tylko takie różowe, a żadnych odgłosów nie wydają oprócz piszczenia gdy je zabieram z miejsc gdzie mogą uciec, albo przy dominowaniu. Jak normalnie wychodzą z klatki to mają suche noski, jak dłużej pobiegają to dopiero są mokre.
Do dzisiaj nie mogę zrozumieć, jak udało mi się namówić matkę na dwa szczury. Kiedyś nie chciała słyszeć nawet o jednym ... ;)
Awatar użytkownika
Nexit
Posty: 28
Rejestracja: sob mar 10, 2012 10:58 pm

Re: Czerwone spojówki i mokry nosek.

Post autor: Nexit »

Może tak to tylko widać, dlatego, że szczurki są jasno-szaro - białe (Husky).
Do dzisiaj nie mogę zrozumieć, jak udało mi się namówić matkę na dwa szczury. Kiedyś nie chciała słyszeć nawet o jednym ... ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Głowa”