Zapalenie ucha środkowego!!!

Wszystko, co dotyczy problemów z nią związanych. Kwestie ogólne i szczegółowe (uszy, oczy, pyszczek - w tym i zęby).

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nefryt
Posty: 3
Rejestracja: wt lis 06, 2012 7:16 pm

Zapalenie ucha środkowego!!!

Post autor: Nefryt »

Witajcie!

Myślę że ten wątek może się komuś przydać. Otóż ostatnio jak spojrzałam do klatki mojej szczurci zobaczyłam że jest bardzo ospała , nie mogła chodzić , miała przymknięte oczka. Myślałam najpierw, że mała ma jakieś wzdęcie i zaczęłam podawać jej Lakcid, leki przeciwwzdęciowe itd. Jednak szczurce nic nie pomagało a wręcz się pogarszało .Po dniu obserwowania poszłyśmy do weterynarza. Wetka powiedziała,że Szafirka ma ZAPALENIE UCHA ŚRODKOWEGO i podała jej 2 zastrzyki po południu już ogoniasta otworzyła oczka i zaczęła jeść. Dzisiaj byłam z nią na powtórce zastrzyków ( antybiotyków) i teraz już jest wszystko w porządku. Lekko się "kolibie" na boki przy chodzeniu no ale to jest dopiero drugi dzień leków.
Cieszę się że Szafirka przeżyła !
Nefryt Posty: 2Dołączył(a): Wt lis 06, 2012 7:16 pm
ODPOWIEDZ

Wróć do „Głowa”