[GUZ] w przelyku

Wszystko, co dotyczy problemów z nią związanych. Kwestie ogólne i szczegółowe (uszy, oczy, pyszczek - w tym i zęby).

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

[GUZ] w przelyku

Post autor: Beeata »

to porfiryna,przy chorobie raczej norma .czy ona cos je,pije? czy dalej tak slina leci? Moze ustaw dobre swiatlo i sprobuj zajrzec jej do mordki? Moze jakas luska wbila sie w dziaslo albo gardelko?
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
ALINKA
Posty: 14
Rejestracja: wt sie 31, 2004 3:10 pm
Kontakt:

[GUZ] w przelyku

Post autor: ALINKA »

Nie je i nie pije :cry: Ślina, jeżeli leci (bo nie wiem czy jest poprostu dalej brudna od tamtej, ciężko jest jej się nawet domyć), to dużo mniej. Chyba nie dam rady zajżeć jej w gardełko :( Krewja od kiedy pmiętam zawsze jej leciała, ale jednak nie w takiej ilości. Dostawała witaminkę C w kropelkach, czasami wapno.

ALINKA
ALINKA
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

[GUZ] w przelyku

Post autor: Beeata »

nie chce cie marwic ale jest w takim razie bardzo zle .Sprobuj dawac jej wode z palca ,po kropelce. szczurka najwyrazniej ma problemy z przelykaniem .Trzeba bylo sie uprzec u weta zeby ja dokladnie zbadal ,macanie na zewnatrz to kupa a nie badanie . Jesli ma przezyc do jutra postaraj sie dawac jej wode .Niektorzy z forum rozwadniali tez jogurt i podawali po kropelce z palca.
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
ALINKA
Posty: 14
Rejestracja: wt sie 31, 2004 3:10 pm
Kontakt:

[GUZ] w przelyku

Post autor: ALINKA »

Już prubowałam. Niestety nie chce nawet pić z palca :cry:
ALINKA
Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 1069
Rejestracja: sob gru 11, 2004 11:38 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[GUZ] w przelyku

Post autor: AngelsDream »

Czyżby szczurzynka się poddaje? Oby nie...
Wyjątki i dwa psy.
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

[GUZ] w przelyku

Post autor: Beeata »

to posmaruj kolo pyszczka,moze zlize. czy jest jej cieplo,wygodnie? czy oddycha bez problemow?
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
ALINKA
Posty: 14
Rejestracja: wt sie 31, 2004 3:10 pm
Kontakt:

[GUZ] w przelyku

Post autor: ALINKA »

W pokoju mam 23 stopnie, więc jest cieplutko, leży sama w mniejszej klatce na materiale. Oddycha, ale chyba trochę szybciej i ciężej niż zwykle. Od czasu do czasu wydaje dziwny dźwięk (ale nie pisk). Prubuje też czasami umyć pyszczek, ale robi to kruciutko i nie dokładnie, łapki sobie tylko paćka w ślinie i niestety krewce :cry:

ALINKA
ALINKA
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

[GUZ] w przelyku

Post autor: Beeata »

wiec otrzyj jej pyszczek wilgotna szmatka przynajmniej a jak tylko otworza lecznice to lec albo zeby jakis sensowny wet ja zbadal albo zeby skrocil jej meczarnie ...jesli przezyje oczywiscie do rana :((( Trzymaj sie .
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
ALINKA
Posty: 14
Rejestracja: wt sie 31, 2004 3:10 pm
Kontakt:

[GUZ] w przelyku

Post autor: ALINKA »

Tak zrobie, dzięki za wszystkie rady.
ALINKA
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

[GUZ] w przelyku

Post autor: GoHa »

Dzwonilam do lecznicy... dr Debis przyjmuje w ten weekend od 9 - 11 na ul. Cechowej na Obluzu. Albo wez taxi.... bo to kawalek ... Ta lecznica jest jeden przystanek za tym skrzyzowaniem pod Estakada Kwiatkowskiego. W strone Babich Dołów 1 przystanek. Przechodzisz na druga strone ulicy. Kawalek (okolo 50 krokow) cofasz sie w kiedrunku z ktorego jechalas i jest ulica Cechowa idziesz w gore i okolo 100 krokow i widzisz zolty domek - lecznice. Jakbys jechala do dr Debisa opowedz mu dokladnie o wszystkim... moze nie jest za pozno... Odezwij sie jak bedziesz po wizycie
Dobrze jest być kochanym... :)
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

[GUZ] w przelyku

Post autor: Dixi »

Alinka - Twój szczurek jest w opłakanym stanie - jedź jak najszybciej do weta, a jutro śmigaj do dr Debis.
Napisz co z ogonkiem, bo wszyscy tu się martwimy z Tobą!!!
Tulę Cię i nie poddawaj się w walce o życie ogoniastego przyjaciela!
Pozdrawiam,
Aguśka
ALINKA
Posty: 14
Rejestracja: wt sie 31, 2004 3:10 pm
Kontakt:

[GUZ] w przelyku

Post autor: ALINKA »

Szczurcia żyje :!: :D
Po tamtej fatalnej nocy Szczurcia odzyskała po mału siły. Zaczęła pić mi z palca i coś nawet podjadać... a dzisiaj śmiga jak gdyby nigdy nic. Przez 3 dni dostawała antybiotyk ze sterydem (dzisiaj był ostatni raz). Wet powiedział, że narazie jest ok., ale do końca nie wiadomo czy przyczyną jej choroby był ten guz czy może coś innego. Jeżeli przyczyną był guz, to pewnie się prędzej czy później to powtórzy a wtedy , to już będę musiała dokonać ciężkiego wybory, aby Szczurcia nie cierpiała więcej :(
ALINKA
jutka
Posty: 395
Rejestracja: sob gru 25, 2004 10:19 pm

[GUZ] w przelyku

Post autor: jutka »

ufff. Odetchnęłam. Ale czy byłaś u dr Debis? Czy ten guz to na pewno nowotwór? Moja Szekina też miała taki "guz" na szyi, wielkości niemal orzecha włoskiego i twardy, już ją opłakałam, a okazało się, że to był ropień. Musiał jej utkwić w przełyku jakiś ułamek z łuski ziarna i wokół tego zbierała się ropa. Konieczna była operacja, ale potem się wszystko ślicznie zagoiło. Tak że nie spiesz się tak z usypianiem, idź do dobrego weta.
"Naszym celem jest pomszczenie krzywd, które przyroda poniosła z rąk ludzi. Cel ten osiągniemy poprzez zatapianie tankowców, wykolejanie pociągów wiozących toksyczne substancje oraz wysadzanie w powietrze elektrowni atomowych. Bądźcie z nami".
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

[GUZ] w przelyku

Post autor: Beeata »

tez odetchnelam :))))
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

[GUZ] w przelyku

Post autor: Dixi »

No :) mam nadzieje, ze teraz bedzie tylko lepiej - innej wersji wydarzen nie przyjmuje :D
Pozdrawiam,
Aguśka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Głowa”