[GUZ] w przelyku

Wszystko, co dotyczy problemów z nią związanych. Kwestie ogólne i szczegółowe (uszy, oczy, pyszczek - w tym i zęby).

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ALINKA
Posty: 14
Rejestracja: wt sie 31, 2004 3:10 pm
Kontakt:

[GUZ] w przelyku

Post autor: ALINKA »

Nie byłam u dr Debis, ponieważ nie zdążyłam na ul. Cechową. Pojechałam na ul. Stryjską, ale tam przyjmował inny wet. Skonsultowałam się jeszcze z nim (zbadał Szczurcię i zajrzał do pyszczka - nic tam nie tkwiło) i pojechałam do weta na Karwinach (tam, gdzie byłam wcześniej, aby kontynuować zastrzyki). Guz był nakłuwany, aby spróbować zobaczyć co z niego leci np. woda, ropa, krew, ale niestety nic nie leciało, więc wskazywało by to jednak na guza. Ale nie dam jej tak szybko uśpić, puki co jest z nią bardzo dobrze, oby tak jak najdłużej.
ALINKA
turybiusz
Posty: 354
Rejestracja: wt lis 01, 2005 3:00 pm

[GUZ] w przelyku

Post autor: turybiusz »

Weterynarza na Karwinach III koło kościoła stanowczo odradzam!!! Ja odniosłam wrażenie, że tej pani w ogóle nie zależy na zwierzakach, tylko na pieniądzach, jakie można na nich zarobić. Żadnemu ze znajomych nie udało się u niej wyleczyć psa czy kota. Najdrastyczniejszy przypadek, o jakim słyszałam, to rozpoznanie przez tę panią u starego, otyłego kota zapalenia płuc i zaaplikowanie mu leków, po których kot padł. We wspomnianej tu lecznicy na Stryjskiej, stwierdzono, że kot nie miał zapalenia płuc, tylko niewydolność krążenia.
...
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

[GUZ] w przelyku

Post autor: merch »

Jeśli szczurek dostał antybioty i steryd i mu się poprawiło to wydaje sie ze chwilowo niebezpieczeństwo zostalo zazegnane, koniecznie dowiedz się jaki antybiotyk i spróbuj pość do weta szczurzego. Opis który podałaś nasuwa myśl o sliniance chorób slinianek jest troche mogą mieć podloze zapalne mogą to tez być guzy naogól łagodne . czasem jest tak ,ze na guza nakłada sie zapalenie. W tej okolicy dość czesto zdarzają sie również ropnie.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
ODPOWIEDZ

Wróć do „Głowa”