[GUZ] ślepota i nowotwór

Wszystko, co dotyczy problemów z nią związanych. Kwestie ogólne i szczegółowe (uszy, oczy, pyszczek - w tym i zęby).

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Agusia
Posty: 12
Rejestracja: pt mar 19, 2004 10:53 pm

[GUZ] ślepota i nowotwór

Post autor: Agusia »

Mam takie pytanko bo mój szcurek Klucha ostatnio straciła wzrok,i na brzuszku pojawił się mały guzek.Czym to mogło zostać spowodowane???wybieram sie teraz do weta, ale najpierw pytam się was.Czekam na odpowidzi.Pozdro
Agusia 13

Klucha (ur.25.10.2002r-16.03.2005)
!!!POZDRAWIAM WAS I WASZYCH PUPILI!!!
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

[GUZ] slepota i nowotwor

Post autor: PALATINA »

Utrata wzroku i guzem raczej nie mają ze sobą nic wspólnego, choć mogę się mylic.
W jakim szczur jest wieku?
Jakie ma objawy? Skąd wiesz, że jest ślepy? Poza tym slepota szczurowi w niczym nie przeszkadza.
Guzek to już poważniejszy problem. Jest mały czy duży? Twardy czy miękki? Przesuwa się ze skórą czy nie?
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

[GUZ] slepota i nowotwor

Post autor: Dixi »

Hmmm a skad wiesz, ze stracila wzrok? Guzek nie jest raczej spowodowany slepota...tak przynajmniej mi sie wydaje...guzek to juz raczej taka przypadlosc szczurza, szczegolnie ze Twoj szczurek ma ponad 2 lata i akurat juz wszedl w tai wiek, kiedy wiekszosc szczurow choruje na nowotwory.
Co tam powiedzial wet? Jaka diagnoza i rokowania na przyszlosc?
Pozdrawiam,
Aguśka
Agusia
Posty: 12
Rejestracja: pt mar 19, 2004 10:53 pm

[GUZ] slepota i nowotwor

Post autor: Agusia »

NO ona ma już skończone 2 lata w 2002 roku się urodziła.Wiem że jest ślepa bo ma iskry takie białe w oczkach nie wiem czy dobrze to nazwałam.A guzek jest jeszcze mały i troche twardy.W poniedziałeś jade do weta,i jak się dowiem co ze szczurkiem to napisze.
Agusia 13

Klucha (ur.25.10.2002r-16.03.2005)
!!!POZDRAWIAM WAS I WASZYCH PUPILI!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Głowa”