Otwarty pyszczek

Wszystko, co dotyczy problemów z nią związanych. Kwestie ogólne i szczegółowe (uszy, oczy, pyszczek - w tym i zęby).

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
mz91
Posty: 17
Rejestracja: ndz mar 06, 2005 8:00 pm

Otwarty pyszczek

Post autor: mz91 »

Tagi: otwarta, buzia, pyszczek, mordka


Mój ogonek chodzi z otwartą paszczą. Co to znaczy??
Ostatnio zmieniony sob mar 04, 2006 8:16 pm przez mz91, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Otwarty pyszczek

Post autor: limba »

Moze problemy z oddychanie....moze przerosniete zabki...moze cos w podniebienie sie wbilo....a je pije ??? ale to nie jest normalne....radze isc do weta!!!!!!! i to szybko :|
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
czarny mag
Posty: 371
Rejestracja: pt mar 04, 2005 10:35 am

Otwarty pyszczek

Post autor: czarny mag »

Problemy z oddychanie? prędzej przyduże ząbki.... chyba od problemów z oddychaniem szczur niechodzi z otwartą paszczą... Ale ja tez radze iść do veta
Buddyzm w powszechnym uważaniu jest religią opierającą się na...... A kogo to obchodzi,co?
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Otwarty pyszczek

Post autor: limba »

Moje ŚP przy zapaleniu pluc mialy pysio otwarte(uchylone)...i Bielecki tez mi na to zwrocil uwage....
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Otwarty pyszczek

Post autor: krwiopij »

co znaczy 'z otwartą paszczą'? ze mu sie pyszczek do konca nie domyka i zabki widac, czy faktycznie mordke ma tak otwarta, ze widac jezyczek?
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
mz91
Posty: 17
Rejestracja: ndz mar 06, 2005 8:00 pm

Otwarty pyszczek

Post autor: mz91 »

Ząbki mu widać. Chyba od kąd go kupiłem tak miał ale nie zwracałem uwagi.
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Otwarty pyszczek

Post autor: krwiopij »

to calkiem normalne... kazdemu szczurkowi widac zabki, kiedy ma zamkniety pyszczek... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Justyna&Tinka;)
Posty: 24
Rejestracja: ndz wrz 06, 2009 11:11 am

Re: Otwarty pyszczek

Post autor: Justyna&Tinka;) »

Mój szczurek też chodzi z otwartą buzią :o Ale ma wapienko i gryzie je! Czyli ściera ząbki!!!
MrCiumcium
Posty: 9
Rejestracja: ndz wrz 20, 2009 11:22 am

Re: Otwarty pyszczek

Post autor: MrCiumcium »

Wapno dla gryzoni nie jest az tak twarde ,żeby mogły sobie o nie stępić ząbki. Moim zdaniem najlepszy jest suchy chleb i szczurki bardzo go lubią.
Awatar użytkownika
Minoo
Posty: 303
Rejestracja: sob sie 01, 2009 12:09 pm
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Otwarty pyszczek

Post autor: Minoo »

Czy to normalne, że gdy głaszcze od dołu Cymcia po pyszczku to zachaczam o zębole?
Stworzenie bezszczurowe.
Awatar użytkownika
sadakot
Posty: 68
Rejestracja: wt sie 18, 2009 2:15 pm

Re: Otwarty pyszczek

Post autor: sadakot »

Tak. Ale jeśli myślisz, że szczur ma za długie zębiska, to lepiej skonsultuj się z wetem.
Za mną: 2 Koty: Jej Wysokość Łapeczka, Maciek
TM: Pikuś [*], Pyza [*], Myszka [*], Klusek [*], Zuzia [*].
ODPOWIEDZ

Wróć do „Głowa”