połamane wąsy

Wszystko, co dotyczy problemów z nią związanych. Kwestie ogólne i szczegółowe (uszy, oczy, pyszczek - w tym i zęby).

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

połamane wąsy

Post autor: soho »

Pacjent stopniowo jakby łamie i gubi swoje wąsiki :-( (taklie śliczne rexikowe pokrecone :-D)buuu czy to brak jakis witamin :?:
wszystkie moje szczuraski dostakja to samo do jedzonka i zaden z nich nie ma takich "problemow" , wiec co to moze znim byc nie tak :?: moze geny jakies nie teges ...
sorry jak juz taki temat istnieje ale nie znalazlam nic w wyszukiwarce na temat wąsów ...
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

[SIERSC I SKORA] połamane wąsy

Post autor: WildMoon »

soho, a czy to nie jest czasem szczur typu 'patchwork-rex', ktoremu od czasu do czasu wypada tu i owdzie siersc kepkami? Bo wlasnie u takich i z wibrysami tak sie z reguly dzieje. Ponadto gdzies tam wyczytalam, ze u rex'ow ogolnie rzecz biorac zauwazono czeste, jakby 'kruszenie sie' wibrysow.

Moze poszukaj cos w necie. Ja zreszta tez moge polookac ;)
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

[SIERSC I SKORA] połamane wąsy

Post autor: soho »

nie wiem co on jest ;) to ze sklepu szczurzynski :-D przytachaly mi go dziewczyny jak Kisiel odszedl za teczowy most ...;( wiec no idea ... ale moj drugi panek tez rexik jest - ten z kolei to ma nadmiar kreciolqw :D ale ok spoko moze to norma ze mu sie łamia ... thx anyway :-D
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Głowa”