[OCZY] wybałuszona galka

Wszystko, co dotyczy problemów z nią związanych. Kwestie ogólne i szczegółowe (uszy, oczy, pyszczek - w tym i zęby).

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[OCZY] wybałuszona galka

Post autor: Karen »

Byliśmy u Wojtyś. Niestety oczko trzeba usunąć. Zabieg będzie na Powstańców Śląskich dziś w nocy. Postanowiliśmy malucha do tego czasu zostawić w klinice. Wojtyś wcześniej dała mu zastrzyk ze środka przeciwbólowego, żeby nie bolało go. Szkoda, że nie udało się oczka uratować, ale jesteśmy dobrej myśli. Proszę trzymajcie kciuki :(
Moje Aniołki: moje ogoniaste

Nowi domownicy Alvin i Remi
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

[OCZY] wybałuszona galka

Post autor: Mada »

Kurcze, biedak. Pewnie w czasie walki coś się stało. Bedziemy trzymać kciukasy, wszystko bedzie dobrze.
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[OCZY] wybałuszona galka

Post autor: Karen »

Mada, to była przepychanka przy jedzonku jak zawsze. Ale z tego, co Wojtyś mówiła, to szczurki czasem tak mają ze względu na płytkie oczodoły. Teraz jestem w domu, ale moje kochanie ma rano do kliniki dzwonić, co z małym i kiedy po niego przyjść, więc napiszę, co z małym jak tylko będę mogła
Moje Aniołki: moje ogoniaste

Nowi domownicy Alvin i Remi
Dory
Posty: 1268
Rejestracja: sob lut 04, 2006 3:38 pm

[OCZY] wybałuszona galka

Post autor: Dory »

Trzymamy kciuki :thumbleft:
Grubasy zapraszają do galerii -> http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2925
Ami (07.05.2006) ze mną od 12.06.2006
Caspuś (07.09.2006) ze mną od 11.10.2006
Docencik (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Dziekaniątko (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Shakal
Posty: 29
Rejestracja: śr gru 28, 2005 11:51 pm

[OCZY] wybałuszona galka

Post autor: Shakal »

Po pierwsze szczurek żyje.. oderałem go dzisiaj i jedynie co trzeba to wieczorem jechać do Wojtyś po antybiotyki i przeciwbólowe. Na szczęście szczurek dzielnie operacje przeżył i teraz łazi po biurku :-)
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

[OCZY] wybałuszona galka

Post autor: Nisia »

no to się cieszę
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[OCZY] wybałuszona galka

Post autor: limba »

To super ze wszystko sie udalo. Teraz szybciutko niech dochodzi do siebie. A wiecie kto go operowal? (Oby nigdy ta informacja nie byla przydatna)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Shakal
Posty: 29
Rejestracja: śr gru 28, 2005 11:51 pm

[OCZY] wybałuszona galka

Post autor: Shakal »

Jak byłem na Powstańców w klinice, to go odebral Paweł Kowalczyk, i miał go operować, ale dziś jak go odbierałem, to otrzymałem również notatkę od Wojtyś z zaleceniami, i z tego co widzę, to możliwe, że ona brała udział w operacji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Głowa”