[NARZADY PLCIOWE I MOCZOWE] za duze jadra?

Twój zwierz ma problem z brzuszkiem, czy grzbietem (dotyczy także narządów wewnętrznych: żołądek, wątroba, nerki - oraz szkieletu: kręgosłup, żebra)? - to będzie dobre miejsce, by o tym napisać. Jeśli jakakolwiek przypadłość nie jest związana bezpośrednio z narządami, ale dotyczy tej części ciała (np ropień podskórny na grzbiecie) - również tutaj piszemy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Szczurzy łeb
Posty: 1
Rejestracja: sob sie 12, 2006 2:50 pm

[NARZADY PLCIOWE I MOCZOWE] za duze jadra?

Post autor: Szczurzy łeb »

witam

am taki problem:

kupilam kilka dni temu szczurka, ma on bardzo duże jądra, ale na zdieciach innych szczyurów nie widziałam aż takich. Nie wiem czy jest to prawidłowe? czy mam iść z tym do weterynaża? Szczurek nie wydaje się aby miał jakąś chorobe. Proszę o odpowiedz

pozdrawiam
Ostatnio zmieniony sob sie 12, 2006 3:16 pm przez Szczurzy łeb, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[NARZADY PLCIOWE I MOCZOWE] za duze jadra?

Post autor: Lulu »

szczury ogolnie maja dosc duze jadra (taka ich natura). dla przykladu fotka Cloudzika zrobiona przed chwila:
Obrazek
mozesz tez zobaczyc artykul na stronie Krwiopijki odnosnie rozpoznawania plci: >>klik<< - ladnie widac jak jadra wygladaja.


jednak jezeli wydaje Ci sie, ze jadra sa nienaturalnie spuchniete lub bolesne to jak najbardziej wizyta u weterynarza polecana.

najlepiej by bylo gdybys dala fotke szczura z jego klejnotami.
Awatar użytkownika
Chyna
Posty: 600
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 7:03 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

"Dziwne" genitalia.

Post autor: Chyna »

Tak, owszem, korzystałam z opcji "Szukaj" i nie znalazłam dokładnej odpowiedzi.

Jeśli ten post zostanie zablokowany czy usunięty - zrozumiem, znaczy to, że źle patrzyłam.

Chodzi o taką sprawę... Za bardzo mnie niepokoi, żeby przemilczeć i nie zaryzkować.
Mój szczurek ma dość duże... okolice wokół jego przyrodzenia. Możnaby dosłownie powiedzieć, że ma niezłe "jaja".
Są naprawdę duże. A on ma nie więcej niż miesiąc. :detektyw:

No ja nie wiem, ale czy to oby normalne jest dla tak małego szczurka?
Bo tyle znam "głosów", że jak tu odróżnić czy samiec czy samiczka i takie tam, a mój ogon wyraźnie daje się odróżnić. Niepokoję się, że to jakieś choróbsko, że to nie powinno tak być... Boję się o niego, ot co. :oops:

[ Komentarz dodany przez: LuLu: Sob Wrz 16, 2006 12:29 am ]
Scalone z tematem juz istniejacym.
Obrazek
Filipek [`], Kuodzio Synek M.[`], Oli [`], Frankie [`], Tobiasz[`], Noel[`], Lijam[`], Adrian[`], Robert[`], Artur[`], Gem[`], James[`], Chris ['], Alan ['], Nicky, Lennon, Paul, George
Opaki
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

[NARZADY PLCIOWE I MOCZOWE] za duze jadra?

Post autor: mataforgana »

Chyna, nie schizuj, wielkość jajek jest kwestią osobniczą, jednym ogonom jądra schodzą wcześniej, innym trochę później, stąd czasami problemy niedoświadczonych osób.

ja sama przekonałam się jak wyglądają szczurze klejnoty dopiero kiedy na własne czy obserwowałam rozwój moich chłopaków i powiem ci, że Ryjasty jajeczka miał naprawdę pokaźne ;) ( miał, bo nie ma, został ciachnięty niedawno ).

aha, tak mi jeszcze przyszło do głowy... pisałaś, że kiedy kupiłaś Filipa miał około 3 tygodni... coś mi się wydaje, że może być starszy, skoro jajca ma już duże ( chociaż może z drugiej strony to tylko tobie sie tak wydaje ;) )

najlepiej obfoć młodego i pochwal się, to wtedy ocenimy :thumbleft:
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
ODPOWIEDZ

Wróć do „Brzuch i grzbiet”