[NARZADY PLCIOWE I MOCZOWE] krew w moczu i strupki + padaczka

Twój zwierz ma problem z brzuszkiem, czy grzbietem (dotyczy także narządów wewnętrznych: żołądek, wątroba, nerki - oraz szkieletu: kręgosłup, żebra)? - to będzie dobre miejsce, by o tym napisać. Jeśli jakakolwiek przypadłość nie jest związana bezpośrednio z narządami, ale dotyczy tej części ciała (np ropień podskórny na grzbiecie) - również tutaj piszemy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Odp: [NARZADY PLCIOWE I MOCZOWE] krew w moczu i strupki + padaczka

Post autor: ESTI »

U kogo bylas?
Jesli szczura bedzie miala dobre leczenie, to powinna dojsc do siebie szybciutko.

Powodzenia!
Obrazek
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: [NARZADY PLCIOWE I MOCZOWE] krew w moczu i strupki + padaczka

Post autor: Nina »

Dziękujemy bardzo za kciuki :)
Byłam u wetki do której zawsze chodzimy. Stwierdziłam, że nie ma sensu ciągać szczura pociągiem do Wrocławia, nie mając pewności, że dostane sie do dr.Piaseckiego, i tak wczoraj bardzo sie denerwowała, zaraz po powrocie do domu umyła sie i poszła spać a w gabinecie wtuliła sie we mnie i ani drgnęła co jej sie nie zdarza.
Stwierdzone jest zapalenie dróg moczowych, dzisiaj przed 16 idziemy na kolejną dawke antybiotyku więc będe wiedziała więcej. Wczoraj byłam tak spanikowana i zestresowana, że o niczym nie byłam w stanie myśleć. Upewniłam się tylko, że nie dostanie nic z penicyliną i byłam mile zaskoczona wiedzą którą nasza pani wet posiada na temat szczurów.
Mam wrażenie, że Heidi czuje sie lepiej. Jest rześka, śpi z resztą stada, chętnie biega. Nie oddzieliłam jej na stałe od reszty ogonów, nie chce jej bardziej denerwować. 2 razy dziennie daje ją do osobnej klatki żeby sprawdzić czy jest poprawa. Mam nadzieje, że będzie tylko lepiej.
Nadal prosimy o mocne kciuki :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: [NARZADY PLCIOWE I MOCZOWE] krew w moczu i strupki + padaczka

Post autor: Nina »

Z Heidi coraz lepiej. Dzisiaj byłyśmy na 5-tej dawce antybiotyku, jutro idziemy znowu. Siuśki jeszcze troszke zabarwione, ale jest o niebo lepiej niż było. Ciura grzeczna przy zastrzykach, nie wyrywa sie, nie gryzie, dzisiaj tylko leciutko złapała mnie za palec przy. Odkąd jest chora, zrobiła sie dużo milsza, prawie nie gryzie, ewentualnie delikatnie skubie, śpi mi pod bluzą, domaga sie pieszczot. Jedyna zaleta tego choróbska  :)
Nie potrafie rozczytać pisma naszej wetki  ::) Może dzisiaj pomęcze moją mum żeby spróbowała rozszyfrować nazwy leków (w końcu jest farmaceutką, ma doświadczenie w lekarskich hieroglifach :P)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Brzuch i grzbiet”