ropomacicze

Twój zwierz ma problem z brzuszkiem, czy grzbietem (dotyczy także narządów wewnętrznych: żołądek, wątroba, nerki - oraz szkieletu: kręgosłup, żebra)? - to będzie dobre miejsce, by o tym napisać. Jeśli jakakolwiek przypadłość nie jest związana bezpośrednio z narządami, ale dotyczy tej części ciała (np ropień podskórny na grzbiecie) - również tutaj piszemy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Malka
Posty: 24
Rejestracja: czw sty 04, 2007 10:30 am
Kontakt:

czy ktoś wie co dolega mojemu szczurowi

Post autor: Malka »

maua_czarna,chodzi o to,że zrobiła się strasznie leniuchowata i cały dzień śpi lub odpoczywa.Czasami tylko podjada :drap: ale możliwe,że (watk) jest.U mnuie na osiedlu jest weterynarz,nawet szybko się do niego idzie,może on pomoze?

__________________________
Ze mną zawsze jest,był i będzie
Miluś[']
Ostatnio zmieniony sob sty 06, 2007 8:56 pm przez Malka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

czy ktoś wie co dolega mojemu szczurowi

Post autor: maua_czarna »

[quote="Malka"]U mnuie na osiedlu jest weterynarz[/quote]

No to nawet sie nie zastanawiaj! Na odleglosc ciezko powiedziec,czy to " tylko" osamotnienie, czy jakas choroba... moze lecznica ma calodobowy dyzur? zorientuj sie jak przyjmuja i idz tam. a jesli wolisz byc pewna, to idz do weta,ktory na forum jest polecany. jestes z Wawy,wiec jest tam kilka swietnych lecznic, w ktorych weci specjalizuja sie w szczurach (nie wiem jak to okreslic,no znaja sie na robocie :lol: ) zajrzyj do dzialu o weterynarzach i nawet sie nie zastanawiaj...
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
ODPOWIEDZ

Wróć do „Brzuch i grzbiet”