Biegunka u mlodego szczurka..pomocy

Twój zwierz ma problem z brzuszkiem, czy grzbietem (dotyczy także narządów wewnętrznych: żołądek, wątroba, nerki - oraz szkieletu: kręgosłup, żebra)? - to będzie dobre miejsce, by o tym napisać. Jeśli jakakolwiek przypadłość nie jest związana bezpośrednio z narządami, ale dotyczy tej części ciała (np ropień podskórny na grzbiecie) - również tutaj piszemy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Doda_
Posty: 59
Rejestracja: wt maja 20, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Biegunka u mlodego szczurka..pomocy

Post autor: Doda_ »

Witam od wczoraj mam 2 mlodych szczurkow na moje oko maja moze 1-2 mcy, jeden od wczoraj ma biegunke a drugi od dzis.. nie wiem co im podac, wet od gryzoni bedzie dopiero od poniedzialku. :(
...ratując jednego zwierzaka nie zmienimy świata, ale świat zmieni się dla tego jednego zwierzaka...
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Biegunka u mlodego szczurka..pomocy

Post autor: merch »

Mozesz podac smecte - do poidla rozpusc jak w przepisie na opakowaniu, dostaniesz w aptece bez recepty.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Biegunka u mlodego szczurka..pomocy

Post autor: limba »

I odstaw miekkie jedzonko.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Doda_
Posty: 59
Rejestracja: wt maja 20, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Biegunka u mlodego szczurka..pomocy

Post autor: Doda_ »

a moga jesc versele lage rat ?
...ratując jednego zwierzaka nie zmienimy świata, ale świat zmieni się dla tego jednego zwierzaka...
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Biegunka u mlodego szczurka..pomocy

Post autor: Izabela »

Mówisz o Versele mieszance podstawowej ziaren? Tak, będzie dobra. Dobrze też byłoby podać lakcid.
Constantine
Posty: 7
Rejestracja: sob paź 11, 2008 9:11 pm

Re: Biegunka u mlodego szczurka..pomocy

Post autor: Constantine »

jestem nowa, ale chyba w takim przypadku można podać też gryzoniowi jagody, suszone. Świetnie zapobiegają, zatrzymują biegunkę u ludzi jak i u chomików, królików, szynszyli... dostępne w spożywczych jak i w aptekach
Awatar użytkownika
Doda_
Posty: 59
Rejestracja: wt maja 20, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Biegunka u mlodego szczurka..pomocy

Post autor: Doda_ »

minąl juz rok, przepraszam ze nic nie pisalam. Jeden szczurek niestety odszedl a drugi przezyl i ma sie dobrze do dzis ;D ale bardzo mi przykro jest, ze temu pierwszemu nie udalo sie uratowac.
...ratując jednego zwierzaka nie zmienimy świata, ale świat zmieni się dla tego jednego zwierzaka...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Brzuch i grzbiet”