guz kolo pochwy

Twój zwierz ma problem z brzuszkiem, czy grzbietem (dotyczy także narządów wewnętrznych: żołądek, wątroba, nerki - oraz szkieletu: kręgosłup, żebra)? - to będzie dobre miejsce, by o tym napisać. Jeśli jakakolwiek przypadłość nie jest związana bezpośrednio z narządami, ale dotyczy tej części ciała (np ropień podskórny na grzbiecie) - również tutaj piszemy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
EMKA1234567
Posty: 62
Rejestracja: pn mar 10, 2008 3:53 pm

guz kolo pochwy

Post autor: EMKA1234567 »

Jestem załamana ostatnio pisałam o tym ze moje szczurcia ma katar przeszło jej macam ja dzisiaj i patrze a ona ma kolo pochwy okragły twardy guz wielkosci grochu bardzo sie boje nie chce zeby mi ona umarła ma dopiero 10 miesiecy i juz duzo w swoim zyciu przezyła dwa miesiace temu miała opreacje przepukliny co mam zrobic co to moze byc i czy trzeba to operowa
pomóżcie
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: guz kolo pochwy

Post autor: merch »

musisz sie wybrac do weta , guzek wielkosci roszku jest raczej trudny do zbadania, moze tobyc ropien a moze byc guz , tak czy inaczej trzeba do weta, jesli guz trzeba usunac, nie ma innej metody leczenia nowotworow u szczurow
ODPOWIEDZ

Wróć do „Brzuch i grzbiet”