Gruby szczur - wodobrzusze ?

Twój zwierz ma problem z brzuszkiem, czy grzbietem (dotyczy także narządów wewnętrznych: żołądek, wątroba, nerki - oraz szkieletu: kręgosłup, żebra)? - to będzie dobre miejsce, by o tym napisać. Jeśli jakakolwiek przypadłość nie jest związana bezpośrednio z narządami, ale dotyczy tej części ciała (np ropień podskórny na grzbiecie) - również tutaj piszemy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
peytonalvord
Posty: 12
Rejestracja: czw lip 02, 2009 2:12 pm

Re: Gruby szczur

Post autor: peytonalvord »

Zastanawialam sie wlasnie nad zarobieniem troche pieniedzy.Sama wizyta jakies 30 zl , a co jak bedzie konieczna operacja?
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Gruby szczur

Post autor: Magamaga »

Rozumiem, że Twoich dziadków, gdy zaistnieje szansa, że długo nie pożyją Twoi rodzice też nie zaprowadzą do lekarza. :-\
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
peytonalvord
Posty: 12
Rejestracja: czw lip 02, 2009 2:12 pm

Re: Gruby szczur

Post autor: peytonalvord »

Widze, ze nie ktorzy nie rozumieja tego, ze ktos ma powazne problemy finansowe i nie stac ich rodzicow na leczenie szczurka.

Ona wlasnie nie cierpi.Je , pije, biega - jak tylkoo moze.Nie pokoi mnie tylko jej ogromny brzuch.
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Gruby szczur

Post autor: Babli »

Otóż to. Może cierpieć. To może być chociażby.. hm.. wodobrzusze. Problemy z wątrobą.. nerkami..To trudno nam ocenić.
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Gruby szczur

Post autor: lavena »

No to szukaj zwierzakowi domu. A jeśli bardzo chcesz go zatrzymać to zorganizuj sobie bazarek. Napisz do administracji że chcesz uzbierać na leczenie szczurka. Poszukaj w domu rzeczy które nie są Ci już potrzebne i wystaw je na sprzedaż.
peytonalvord
Posty: 12
Rejestracja: czw lip 02, 2009 2:12 pm

Re: Gruby szczur

Post autor: peytonalvord »

Postaram sie jeszcze namowic rodzicow na to, aby przynajmniej zaplacili za wizyte.Jesli konieczna bedzie operacja to pozycze pieniadze od znajomych.
Awatar użytkownika
slomka
Posty: 30
Rejestracja: pn sie 23, 2004 3:30 pm

Re: Gruby szczur

Post autor: slomka »

Magamaga pisze:Rozumiem, że Twoich dziadków, gdy zaistnieje szansa, że długo nie pożyją Twoi rodzice też nie zaprowadzą do lekarza. :-\
Magamaga to zupełnie nieporównywalne sytuacje, argument poniżej pasa.
Peytonalvord postaraj się zdobyć pieniądze na pierwszą wizytę, niech wet szczurka obejrzy, dowiesz się co mu jest.
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Gruby szczur

Post autor: Magamaga »

Wiem, że jest różnica, ale i jednym i drugim nie pozwoliłabym cierpieć.
Nie ma się co bawić w kurtuazję moim zdaniem jeśli chodzi o życie i cierpienie/lub jego brak zwierzęcia.
Rozumiem, że żeby peytonalworld się nie stresowała nie powinnam używać ostrych argumentów, bo jeszcze się biedula się wystraszy ?
Ostatnio zmieniony czw lip 02, 2009 7:54 pm przez Magamaga, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Gruby szczur

Post autor: lavena »

slomka pisze:
Magamaga pisze:Rozumiem, że Twoich dziadków, gdy zaistnieje szansa, że długo nie pożyją Twoi rodzice też nie zaprowadzą do lekarza. :-\
Magamaga to zupełnie nieporównywalne sytuacje, argument poniżej pasa.
Słomka ludzi poznaje się po tym jak traktują zwierzęta. ;)
peytonalvord
Posty: 12
Rejestracja: czw lip 02, 2009 2:12 pm

Re: Gruby szczur

Post autor: peytonalvord »

Twierdzisz, ze zle traktuje zwierzeta ? Uwazasz, ze jestem bezserca? Napisz do mnie jak bedziesz w takiej samej sytuacji finansowej jak ja, ok ?
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Gruby szczur

Post autor: Vicka211 »

Jeśli jesteś w takiej złej sytuacji finansowej, to czemu brałaś szczura, wiedząc że niekoniecznie będzie cię stać na jego leczenie?? Moja rodzina też przez jakiś czas była w takiej sytuacji, i mimo, że zwierzęta bardzo lubimy, nie mieliśmy ich przez jakiś czas... A poza tym ja bym na twoim miejscu sprzedała cokolwiek, byleby wyleczyć mojego pupila...
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
Awatar użytkownika
slomka
Posty: 30
Rejestracja: pn sie 23, 2004 3:30 pm

Re: Gruby szczur

Post autor: slomka »

lavena pisze:
slomka pisze:
Magamaga pisze:Rozumiem, że Twoich dziadków, gdy zaistnieje szansa, że długo nie pożyją Twoi rodzice też nie zaprowadzą do lekarza. :-\
Magamaga to zupełnie nieporównywalne sytuacje, argument poniżej pasa.
Słomka ludzi poznaje się po tym jak traktują zwierzęta. ;)
No tak, stosunek do ludzi nie ma znaczenia...

Peytonalvord to raczej nie był przytyk co Ciebie.
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Gruby szczur

Post autor: lavena »

peytonalvord pisze:Twierdzisz, ze zle traktuje zwierzeta ? Uwazasz, ze jestem bezserca? Napisz do mnie jak bedziesz w takiej samej sytuacji finansowej jak ja, ok ?
Dziecko ja nie pracuje. Mam kredyt studencki i też mi się nie przelewa, ale jak musiałam leczyć zwierze to się kasa znalazła. Trochę zaradności. Nie wiem jaką masz sytuację bo o niej nie napisałaś i szczerze mówiąc średnio mnie to interesuje. Podsunęłam Ci pomysł na zarobienie kasy na leczenie, więc przestań się boczyć tylko zacznij działać.
peytonalvord
Posty: 12
Rejestracja: czw lip 02, 2009 2:12 pm

Re: Gruby szczur

Post autor: peytonalvord »

Kiedy ja kupowalam nie bylismy, az w tak krytycznej sytuacji finansowej.
Staram sie jak moge.Za godzine zadzwonie do kolezanki z prosba o pozyczenie pieniedzy.
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Gruby szczur

Post autor: merch »

Na tej fotce szczurka wyglada bardzo zle , niestety dla mnie wyglada to na cos powaznego co to moze byc mozesz dowiedziec sie u weta spytaj tez jakie sa rokowania i sposob leczenia, jesliszczurka zacznie cierpiec musisz przynajmniej zapewnic jej godna smierc - eutanazja.
Napisz skad jestes.
Poza tym faktycznie z bazarkiem to dobry pomysl , czesto w domu sa jakies ksiazki , plyty, bizuteria , ktorej nie nosisz a moze komus sie spodobac - to dobry pomysl na pozyskanie funduszy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Brzuch i grzbiet”