Krew z odbytu

Twój zwierz ma problem z brzuszkiem, czy grzbietem (dotyczy także narządów wewnętrznych: żołądek, wątroba, nerki - oraz szkieletu: kręgosłup, żebra)? - to będzie dobre miejsce, by o tym napisać. Jeśli jakakolwiek przypadłość nie jest związana bezpośrednio z narządami, ale dotyczy tej części ciała (np ropień podskórny na grzbiecie) - również tutaj piszemy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Macio8
Posty: 5
Rejestracja: ndz mar 01, 2009 4:40 pm
Lokalizacja: Olesno

Krew z odbytu

Post autor: Macio8 »

Mojej szczurycy coś dolega gydu się dzisiaj z nią bawiłem podniosłem ją i zobzczyłem plame krwi w okolicach odbytu co to może być pomózcie plz
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Krew z odbytu

Post autor: Paul_Julian »

To weta i to już !! Po zatrzyk p/krwotoczny i omacanie .
To moze być duzo róznych rzeczy , nie chce żle wrózyc , ale może być guz . Jesli nie jadła buraczków , to natychmiast do weta .
Możliwe , że to krew z dróg rodnych , wtedy to może być torbiel narządów rodnych (guz ) . Najlepsza wtedy jest kastracja .

temat był już opisywany ( patrz spis tresci ) .
Idz do weta i jak wrócisz to nam wszystko opowiesz .
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Krew z odbytu

Post autor: Paul_Julian »

^ "Do weta " mniało być .

Nie wiem gdzie jest Twoje miasteczko , ale sprawdz w spisie wetów najblizsze duze miasto i zadzwon do lecznicy , czy jest czynna .
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Krew z odbytu

Post autor: nausicaa »

jest jeszcze jedna opcja: jeśli szczurka była wzięta z zoologa niedawno, to może być ciąża...trwa ok. 20-22dni. przed porodem, dzień na pewno lub 2 leci krew z pochwy, dość dużo

to może być też mykoplazma, która atakuje nie tylko dr. oddechowe, ale też rodne. wtedy wystarczy dać enroxil (baytril) i przejdzie. w każdym razie, jeśli szczurka nie jest w ciąży, jedź do weta (dobrego). jeśli jest, to nie ma po co ją stresować
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Krew z odbytu

Post autor: Nakasha »

Podczas ciąży krew absolutnie nie powinna lecieć z pochwy! :o

Czasami tuż przed porodem zdarzają się plamienia, ale nie krwotoki....
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Krew z odbytu

Post autor: nausicaa »

Nakasha, właśnie to miałam na myśli. przynajmniej moja szczurzyca miała plamienia w dość dużej ilości
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Krew z odbytu

Post autor: noovaa »

Moja plamiła dzień przed porodem, ale dużo tego nie było.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
pat091
Posty: 50
Rejestracja: czw cze 02, 2011 1:38 pm

Re: Krew z odbytu

Post autor: pat091 »

Moja Lusia też przed porodem krwawiła w dość dużych ilościach :)
Zołza, Lusia <3 Daniusia [']Wojtek[']
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Brzuch i grzbiet”