Wzdęcia!!

Twój zwierz ma problem z brzuszkiem, czy grzbietem (dotyczy także narządów wewnętrznych: żołądek, wątroba, nerki - oraz szkieletu: kręgosłup, żebra)? - to będzie dobre miejsce, by o tym napisać. Jeśli jakakolwiek przypadłość nie jest związana bezpośrednio z narządami, ale dotyczy tej części ciała (np ropień podskórny na grzbiecie) - również tutaj piszemy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
mizi128
Posty: 189
Rejestracja: wt mar 23, 2010 2:21 pm
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Wzdęcia!!

Post autor: mizi128 »

dbam o nia tak samo jak o Bazylka..no ale tak jakos..caly czas jak widze jej stopki to czekam az Bazylek wyskoczy ::)
Aniołki: kochany Bazyliszek, całuśna Łatka, nieśmiały Maniuś, ukochana Tileczka, słoneczko Czochranek, brykająca Szajba, słodka Albisia, Nikosia samosia
ze mną: Czeresienka, Pistacja,Tosia, Sysia i młoda Livka
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wzdęcia!!

Post autor: alken »

mizi, egoistyczne to by było trzymanie jej samej przez całe życie...a jak ma szansę na znalezienie domu gdzie będzie miała towarzyszkę to czemu by nie skorzystać?
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
mizi128
Posty: 189
Rejestracja: wt mar 23, 2010 2:21 pm
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Wzdęcia!!

Post autor: mizi128 »

ja na prawde byla bym chetna na znalezienie jej domku,ale moj chłopak nie za bardzo jest do tego przekonany.wiec jak cos napisz jakies pw do mnie, pokaze mu, moze przegadasz mu do rozumu.
Aniołki: kochany Bazyliszek, całuśna Łatka, nieśmiały Maniuś, ukochana Tileczka, słoneczko Czochranek, brykająca Szajba, słodka Albisia, Nikosia samosia
ze mną: Czeresienka, Pistacja,Tosia, Sysia i młoda Livka
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Wzdęcia!!

Post autor: Paul_Julian »

Twój chłopak też nie chciałby bym sam, i Twoja szczurzynka też nie.
Mam nadzieję , ze zmięknie, co mu pzreszkadza drugi szczurek...
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
anwet
Posty: 188
Rejestracja: śr lut 25, 2009 1:42 pm
Kontakt:

Re: Wzdęcia!!

Post autor: anwet »

tak strasznie mi przykro :,(

Bardzo się stresowałam, kiedy mojej Szyfci coś stało się z łapką.. bałam się, że to może jakiś paraliż.. Na szczęście sterydy pomogły. Nie wyobrażam sobie, gdyby coś jej się stało :( Mam trzy dziewczynki, a każda ma tak inny charakter, każda jest zupełnie inna, jedyna w swoim rodzaju.. Gdyby którejś zabrakło, nie wiem, czy udałoby się zapełnić tą pustkę.. zarówno w sercu jak i w domu..

Po prostu łączę się z Tobą w bólu :'(
Ze mną :
:(

W nowym domku:
Wituś ( Cipciok) i Wacuś

Za TM:
Szyfcia ,Prysia, Milusia <- na zawsze w moim serduszku :,( Indira, Wypłoszynka, Smok ... :(
i (zdecydowanie za szybko.. :,( ) Cudaczynka... :,( ; Pędraczynka i Maleństwo :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Brzuch i grzbiet”