Guz na dole grzbietu

Twój zwierz ma problem z brzuszkiem, czy grzbietem (dotyczy także narządów wewnętrznych: żołądek, wątroba, nerki - oraz szkieletu: kręgosłup, żebra)? - to będzie dobre miejsce, by o tym napisać. Jeśli jakakolwiek przypadłość nie jest związana bezpośrednio z narządami, ale dotyczy tej części ciała (np ropień podskórny na grzbiecie) - również tutaj piszemy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
ratslove
Posty: 76
Rejestracja: czw sty 07, 2010 5:51 pm
Lokalizacja: Wrocław

Guz na dole grzbietu

Post autor: ratslove »

Cześć. Mam taki problem. Wyczułam dzisiaj u Williama malutkiego guzka (około 0,5 cm), nie wiem co to jest. Znajduje się tak jakby na przedłużeniu ogona już na ciele. Na dole grzbietu lekko z lewej strony. Nie mam doświadczenia więc trochę panikuję. Szczurek ma prawie 1 rok i 4 miesiące. Moje pytanie brzmi co to może być?
http://www.szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=24946
Zapamiętaj, tylko wariaci są coś warci!
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Guz na dole grzbietu

Post autor: Ogoniasta »

Ropień? Coś nowotworowego?
Ciężko wnioskować z takich informacji, bez oglądania itp...
Widze, że jesteś z Wrocławia - ul. Głogowska, przychodnia ZWIERZYNIEC ;) Dziś od 16:00 przyjmuje specjalista dr Tomasz Piasecki ;)

Radzę pójść i skontrolować.
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
ODPOWIEDZ

Wróć do „Brzuch i grzbiet”