Kulka na brzuchu.

Twój zwierz ma problem z brzuszkiem, czy grzbietem (dotyczy także narządów wewnętrznych: żołądek, wątroba, nerki - oraz szkieletu: kręgosłup, żebra)? - to będzie dobre miejsce, by o tym napisać. Jeśli jakakolwiek przypadłość nie jest związana bezpośrednio z narządami, ale dotyczy tej części ciała (np ropień podskórny na grzbiecie) - również tutaj piszemy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Nedera
Posty: 58
Rejestracja: ndz paź 28, 2007 1:46 pm
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Kulka na brzuchu.

Post autor: Nedera »

Ratujcie, pomocy, cokolwiek!
Cały dzień byłam w pracy, wracam, a tu u jednej ze szczurci ogromna piłka między nóżkami! Owłosiona, niebolesna, wielkości, uh, piłki pingpongowej? Jeszcze z 3-4 dni temu miziałam ją i nic nie miała... Wczoraj nie wiem, jak było, po nockach średnio kontaktuję. Jestem tym przerażona, nie wiem, co robić. Mała żwawa, radosna, ruchliwa, jak zawsze. Cóż robić, zanim dostanę się do weta jakiegokolwiek?
Mała ma 15 miesięcy.
Na szczęście wcina. Oj, nie wiem co robić...
Hanibal934
Posty: 15
Rejestracja: wt cze 19, 2012 6:49 pm
Numer GG: 42500418

Re: Kulka na brzuchu.

Post autor: Hanibal934 »

Może jest w ciąży? Albo za mało chodzi
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Kulka na brzuchu.

Post autor: noovaa »

Iść do weterynarza. To może być gruczolak. W tym miejscu ( między tylnymi łapkami ) jest niebezpieczny.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
ODPOWIEDZ

Wróć do „Brzuch i grzbiet”