Duża ropna kulka pomiedzy nogami POMOCY!

Twój zwierz ma problem z brzuszkiem, czy grzbietem (dotyczy także narządów wewnętrznych: żołądek, wątroba, nerki - oraz szkieletu: kręgosłup, żebra)? - to będzie dobre miejsce, by o tym napisać. Jeśli jakakolwiek przypadłość nie jest związana bezpośrednio z narządami, ale dotyczy tej części ciała (np ropień podskórny na grzbiecie) - również tutaj piszemy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
meg713
Posty: 2
Rejestracja: sob lip 14, 2012 7:38 pm

Duża ropna kulka pomiedzy nogami POMOCY!

Post autor: meg713 »

Witam, dzisiaj u mojej szczurzycy zauwazyłam różową kulke pomiedzy nogami, a dokladniej miedzy odbytem a pipką. Z poczatku pomyslalam ze to moze kleszcz, tak wygladalo to na pierwszy rzut oka, różowa kulka wielkosci zielonego groszku, zakonczona taka ropna krostką. Co to może byc? Do wet najwczesniej bede mogla z nia pojsc w pon. Normalnie je, bawi sie itd, tylko troszke dziwnie chodzi. Wiecie co to moze byc? Czy to ten guzek mlekowy? Bardzo prosze o pomoc!
Przperaszam jesli powt sie, ale jestem tu nowa
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Duża ropna kulka pomiedzy nogami POMOCY!

Post autor: akzi »

Koniecznie do weta, poszukaj tu w dziale :
http://szczury.org/viewforum.php?f=13

jakiegos polecanego przez nas z twojego miasta i koniecznie napisz co z diagnzą.
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
meg713
Posty: 2
Rejestracja: sob lip 14, 2012 7:38 pm

Re: Duża ropna kulka pomiedzy nogami POMOCY!

Post autor: meg713 »

Byłam z moim ogonkiem dzisiaj u wet, polecam gabinet na ul. Lilii Heleny 2 w Krakowie. Bardo mile i kompetentne panie doktor, okazało się, że jest to ropień, pani doktor go przecieła wycisneła rope, szczurek dostał 3zastrzyki z antybiotykiem, jutro musze mu zrobic jeden i w pt na kontrole. Mam nadzieje, ze bedzie wszytko ok. :)
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Duża ropna kulka pomiedzy nogami POMOCY!

Post autor: BlackRat »

To trzymamy kciuki, żeby ładnie się oczyścił i było wsio ok. ;)
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Brzuch i grzbiet”