Guzki na brzuchu a operacja?

Twój zwierz ma problem z brzuszkiem, czy grzbietem (dotyczy także narządów wewnętrznych: żołądek, wątroba, nerki - oraz szkieletu: kręgosłup, żebra)? - to będzie dobre miejsce, by o tym napisać. Jeśli jakakolwiek przypadłość nie jest związana bezpośrednio z narządami, ale dotyczy tej części ciała (np ropień podskórny na grzbiecie) - również tutaj piszemy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
maggy30
Posty: 34
Rejestracja: ndz sty 16, 2011 3:06 pm
Lokalizacja: Poznań

Guzki na brzuchu a operacja?

Post autor: maggy30 »

Moj Emil ma dwa guzki na brzuchu, które go bolą przy dotyku. Czytałam poniżej o tych gruczolakach. Co to takiego i jak się szczurki operuje? Jak one znoszą taki zabieg itd? Macie już jakieś doświadczenie w tej kwestii?
Luluś i Emil
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Guzki na brzuchu a operacja?

Post autor: noovaa »

Gruczokaki nie bolą - to raz.
Szczura koniecznie powinien obejrzeć i zdiagnozować szczury weterynarz - to dwa.

Zazwyczaj zabieg zrobiony przez kompetentnego weterynarza szczur przechodzi dobrze.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
maggy30
Posty: 34
Rejestracja: ndz sty 16, 2011 3:06 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Guzki na brzuchu a operacja?

Post autor: maggy30 »

Byłam u weta. Guzek na brzuszku to przepuklina. Do obserwacji na razie. Gdyby się powiększała mam wrócić. Na razie nie powiększa się.
Luluś i Emil
ODPOWIEDZ

Wróć do „Brzuch i grzbiet”