Zielona biegunka.

Twój zwierz ma problem z brzuszkiem, czy grzbietem (dotyczy także narządów wewnętrznych: żołądek, wątroba, nerki - oraz szkieletu: kręgosłup, żebra)? - to będzie dobre miejsce, by o tym napisać. Jeśli jakakolwiek przypadłość nie jest związana bezpośrednio z narządami, ale dotyczy tej części ciała (np ropień podskórny na grzbiecie) - również tutaj piszemy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin działu
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

Zielona biegunka.

Postprzez mloda » N lut 10, 2013 4:56 pm

Cześć,

mam mały problem. Wczoraj zauważyłam lekką biegunkę u mojego starszego ogona. Nie miał zmienianej diety, dostali wczoraj po pół małej suszonej śliwki i moreli. Myślałam że to może od tego, ale dziś biegunka się utrzymuje i ma strasznie nieprzyjemny zapach, choć jest trochę mniej jest. Dałam dzisiaj obu ogonom zachowawczo węgiel, ale czy macie może pomysły czy mogła ona być wywołana tymi suszonymi owocami?
Ze mną: Hondziu i Ciapek

A to nasz temacik: viewtopic.php?f=37&t=38497

Za TM: Tuptuś, Biały, Zuzia, Hera, Mysia..
mloda

Re: Zielona biegunka.

Postprzez noovaa » N lut 10, 2013 5:00 pm

Śliwki ogólnie się daje na zatwardzenie, wg. mnie jeśli po węglu przejdzie i więcej się nie pojawi, można zwalić to na śliwkę. Jeśli nie przejdzie, trzeba będzie iść do weta.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
noovaa

Postprzez akzi » N lut 10, 2013 5:02 pm

bardzo dobrze ze dałaś węgiel
bardzo tez możliwe ze to od tych suszonych owoców.
dawaj mu duzo picia by się nie odwodnił, jakiś soczek smakowa herbatka

jak by nadal się utrzymywało to chyba do weta ale raczej nic byc nie powinno, a jakieś inne oibjawy ?
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
akzi

Postprzez noovaa » N lut 10, 2013 5:08 pm

Do picia możesz dać rumianek jeśli masz, dobry na trawienie ;)
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
noovaa

Postprzez WiolettaZaw » N lut 10, 2013 6:49 pm

Według mnie jadł coś zielonego lub co zawiera konkretny składnik odpowiadający za to.Jak swoim szczurasą dawałam trawe to wtedy miały zieloną kupke
TOZ Przyjacielski:

Wioletta Zawadzka(Ja)
WiolettaZaw

Powrót do Brzuch i grzbiet