PILNE - CO JEJ JEST?!

Twój zwierz ma problem z brzuszkiem, czy grzbietem (dotyczy także narządów wewnętrznych: żołądek, wątroba, nerki - oraz szkieletu: kręgosłup, żebra)? - to będzie dobre miejsce, by o tym napisać. Jeśli jakakolwiek przypadłość nie jest związana bezpośrednio z narządami, ale dotyczy tej części ciała (np ropień podskórny na grzbiecie) - również tutaj piszemy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
nnaa
Posty: 3
Rejestracja: sob maja 19, 2012 8:03 pm

PILNE - CO JEJ JEST?!

Post autor: nnaa »

Witam,
Jakieś 2,5 tygodnia temu zauważyłam u mojej 1,5 rocznej szczurzycy guzka na brzuchu, pojechałam do weterynarza ( na głogowską we wrocławiu) i dowiedziałam się, że to gruczolak i trzeba czekać aż urośnie. Guz nie urósł, ale za to zrobiło się kilka innych na jej brzuszku. Szczurzyca jednak mimo to była w miarę ruchliwa. 4 dni temu zauważyłam, że już tak nie szaleje jak dawniej, więc znowu ją wzięłam na głogowską, okazało się, że to wszystko dotyczy guzów na listwie mlecznej i szczurzyca dostała antybiotyk oraz jakieś hormony w tabletkach. Tego samego dnia przestała w ogóle skakać, głównie leżała w miejscu. Myślałam, ze to może przez leki. Dzisiaj rano nawet jeść nie chciała, ani pić, po prostu z zamkniętymi oczkami leżała. Pojechałam z nią do innego weta, który stwierdził, że może ma coś z wątrobą i kazał kupić hepatil i boldaloin. Jak wróciłam do domu podałam jej wszystkiego leki, mimo tego, nadal nic. Cały czas tylko leży...
Moje pytanie, czy ktoś spotkał się z czymś takim? Nie wiem już co mam robić, czy nastawić się na najgorsze, czy łudzić się, że leki coś dadzą...
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: PILNE - CO JEJ JEST?!

Post autor: Paul_Julian »

A może udalo by Ci sie dostać do dr Piaseckiego ? http://szczury.org/viewtopic.php?f=13&t ... ki#p955626
Albo kogoś dobrego z tej lecznicy ?
Wg mnie to dzisiaj powinna dostać steryd, jesli jest tak bardzo oslabiona, i kroplówkę jesli nic nie je. Guzy na gruczołach trzeba by usunąć jesli lek nie pomaga, i dodatkowo jesli sa przerzuty. I najlepiej na wziewnej i jak szczurka będzie w lepszym stanie-musi miec w końcu siłę na zdrowienie.
Jest gorąco, więc to też absolutnie nie pomaga.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Brzuch i grzbiet”