ziwny kolor siuśków

Twój zwierz ma problem z brzuszkiem, czy grzbietem (dotyczy także narządów wewnętrznych: żołądek, wątroba, nerki - oraz szkieletu: kręgosłup, żebra)? - to będzie dobre miejsce, by o tym napisać. Jeśli jakakolwiek przypadłość nie jest związana bezpośrednio z narządami, ale dotyczy tej części ciała (np ropień podskórny na grzbiecie) - również tutaj piszemy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
WandziaJaneczka
Posty: 8
Rejestracja: czw kwie 24, 2014 6:02 pm

ziwny kolor siuśków

Post autor: WandziaJaneczka »

Witam,
Mam wa szczurki (dziewczyny) Wandę (prawie rok) i Jankę (ok. 5 mies). Mój problem dotyczy Wandy. Otóż Wandzia sikała zawsze i wszędzie. Już się przyzwyczaiłam, ale ostatnio po moim powrocie z obozu kolor jej sików zmienił się na taki jakiś rdzawy.
Macie jakieś spostrzeżenia, czy rady dla mnie, bo ja się nie znam za bardzo na szczurkach i nie wiem co robić ???
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: ziwny kolor siuśków

Post autor: smeg »

Najlepiej iść do weterynarza (znającego się na szczurach, poszukaj najpierw opinii) i zrobić badanie moczu, to może być infekcja układu moczowego.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
ODPOWIEDZ

Wróć do „Brzuch i grzbiet”