Operacja szczura-Azja(post z guzem)

Twój zwierz ma problem z brzuszkiem, czy grzbietem (dotyczy także narządów wewnętrznych: żołądek, wątroba, nerki - oraz szkieletu: kręgosłup, żebra)? - to będzie dobre miejsce, by o tym napisać. Jeśli jakakolwiek przypadłość nie jest związana bezpośrednio z narządami, ale dotyczy tej części ciała (np ropień podskórny na grzbiecie) - również tutaj piszemy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
TaNiewiedząca
Posty: 14
Rejestracja: wt cze 11, 2013 9:21 pm

Operacja szczura-Azja(post z guzem)

Post autor: TaNiewiedząca »

Mój szczur z
http://szczury.org/viewtopic.php?f=169&t=46088
Miała dzisiaj operację o godz. 13.
Mieli zadzwonić ale teraz nie wytrzymałam i ruszyłam do nich(17;00). Azja wybudzała się, miała szwy i srebrne coś na boku,oddychała ale jakoś nie reagowała, może otworzyła oczy ale były dosyć wypukłe, ogólnie to tylko leżała z podkulonymi łapkami..
Nie wiem ile operacja trwała , ale mam przyjść do niego ponownie o 18-19, bo coś ciężko się wybudza.

Czym było to srebrne coś? Ile może się jeszcze wybudzać? Czy mam robić dla niej te ubranko?

Czytałam ogólnie jak zajmować się szczurem po operacji ale w praktyce to ciężko.
______________________________________________________________________________________
Może śmierć was zabrała, ale wspomnień nawet nie tknie ; Dżuma,Kiwi,Maleństwo
ODPOWIEDZ

Wróć do „Brzuch i grzbiet”