Znaleziony szczurek z urazem kręgosłupa (prawdopodobnie)

Twój zwierz ma problem z brzuszkiem, czy grzbietem (dotyczy także narządów wewnętrznych: żołądek, wątroba, nerki - oraz szkieletu: kręgosłup, żebra)? - to będzie dobre miejsce, by o tym napisać. Jeśli jakakolwiek przypadłość nie jest związana bezpośrednio z narządami, ale dotyczy tej części ciała (np ropień podskórny na grzbiecie) - również tutaj piszemy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
MasterYoda
Posty: 1
Rejestracja: pt maja 15, 2015 4:51 pm

Znaleziony szczurek z urazem kręgosłupa (prawdopodobnie)

Post autor: MasterYoda »

Witam, dzisiaj rano zauważyłem ze mój pies złapał małego szczurka, i niestety podrzucił nim parę razy zanim zdążyłęm zareagować. Oczywiscie zaraz go od niego odciągnołem i sprawdziłem co się stało, niestety szczurek nie rusza wogóle tylnymi łapkami, strasznie szybko oddycha i ewidentnie coś go boli. Narazie dałem go do pudełeczka gdzie przygotowałem mu wodę i jakieś jedzenie ale chyba nie to mu w głowie, dlatego chciałbym się poradzić w jaki sposób mogłbym mu pomóc? Nietstety do weterynarza nie dam rady się dostać gdyż najbliższy jest daleko od mojego miejsca zamieszkania, a ja nie posiadam ani auta ani kasy a rodzice uważają ze najlepiej go wyrzucić albo dobić. Proszę o szybką i w miarę fachową pomoc.
Awatar użytkownika
Tofcia
Posty: 481
Rejestracja: wt kwie 07, 2015 10:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Znaleziony szczurek z urazem kręgosłupa (prawdopodobnie)

Post autor: Tofcia »

co ze szczurkiem? Nie dobijaj czasem! Możliwe, że to coś z kręgosłupem. Szczurek coś je lub pije? Trzeba z nim prędko do lekarza. Napisz do fundacji Viva Gryzonie. Oni Ci pomogą na pewno
ze mną Gizmo ,Tofik
Za TM:Albin[*]20.08.2015, Belzebub [*]30.04.2016[/i][/size] Sid[*]28/29.06.2017,Azazel[*]5.07.2017
Dla świata jesteś tylko człowiekiem,
dla swojego szczura jesteś całym światem.
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Znaleziony szczurek z urazem kręgosłupa (prawdopodobnie)

Post autor: Diego<3 »

Nie rób mu nic! Trzeba mu pomóc! Do weta! A jak nie to Viva Gryzonie! ;)
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Brzuch i grzbiet”