Jaki to pasożyt?

Twój zwierz ma problem z brzuszkiem, czy grzbietem (dotyczy także narządów wewnętrznych: żołądek, wątroba, nerki - oraz szkieletu: kręgosłup, żebra)? - to będzie dobre miejsce, by o tym napisać. Jeśli jakakolwiek przypadłość nie jest związana bezpośrednio z narządami, ale dotyczy tej części ciała (np ropień podskórny na grzbiecie) - również tutaj piszemy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
tokavega
Posty: 17
Rejestracja: śr kwie 19, 2017 10:12 pm

Re: Jaki to pasożyt?

Post autor: tokavega »

Szczurek ma trochę ponad rok. Jest bardzo bojaźliwy i panikuje gdy się go bierze na ręce. Nie lubi też wody i ma problemy skórne. Nie wiem czy ktoś go będzie chciał przygarnąć. Dodatkowo może być nosicielem kokcydiozy od brata.
Dobrze by było znaleźć kogoś kto chciałby dzielić się zdjęciami itp. Ale nie mam pewności że kogoś takiego znajdę.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Jaki to pasożyt?

Post autor: Paul_Julian »

Zalóż temat u nas na forum i dodaj się do grupy tutaj https://www.facebook.com/groups/szczurki/ i tam tez popytaj.
W kwestii kokcydiozy, to myslę, ze mozna bedzie zrobic badania, a przede wszystkim dowiesz sie wszystkiego z sekcji tego chorego biedulka :(

Jesli jednak jest duże podejrzenie zarażenia, to lepszym wyjsciem moze być mieszkanie u Ciebie, i zapewnienie mu maxymalnego komfortu. To jedna z takich wybitnie wyjątkowych sytuacji.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
tokavega
Posty: 17
Rejestracja: śr kwie 19, 2017 10:12 pm

Re: Jaki to pasożyt?

Post autor: tokavega »

Dzisiaj rozmawiałam z lekarzem. Guz na jelitach był nowotworem, który powodował ostre zapalenie jelit. Lekarz ma się do mnie jeszcze odezwać po biopsji.
Dopytałam też o kokcydiozę i lekarz powiedział, że zdrowy szczurek nie powinien mieć choroby, ponieważ dostał serię leku doustnego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Brzuch i grzbiet”